Як зав'язати хустку на шиї

Як зав'язати хустку на шиї

Хустка - один з несправедливо недооцінюваних предметів жіночого гардеробу. Зате ті, хто використовує цю річ, роблять найпростіші комплекти цікавими і такими, що запам'ятовуються з її допомогою. З'ясуємо, як зав'язувати хустку на ше е , щоб прикрашати ділові, романтичні і повсякденні образи.

Зміст статті

  • Хустка на шиї в діловому образі
  • Як прикрасити хусткою повсякденний комплект?
  • Хустка в романтичному образі

Хустка на шиї в діловому образі

В організаціях зі строгим дрес-кодом може бути під забороною навіть біжутерія, однак хустки залишаються однією з небагатьох допустимих форм декору комплектів. Вони відповідають вимогам ділового стилю в будь-якому випадку. Тому особливо корисно придбати кілька хусток і навчитися їх зав'язувати, щоб навіть в білих сорочках виглядати кожен день по-різному.

Почнемо з одного з найпростіших, але рідко застосовуваних способів. Зав'язаний таким чином хустку красиво доповнить плаття-футляр, комплект з сорочкою, однотонної блузкою або топом. Крім того, намисто з хустки стануть чудовою альтернативою біжутерії, якщо її забороняє дрес-код. На таку схему видно, як зав'язати маленький хустку на шиї, щоб отримати в результаті оригінальна прикраса. До речі, невеликі розміри - важливий критерій, щоб "намиста" виглядали акуратними і негроміздкі.

Наступний варіант виручить вас в тому випадку, якщо дуже хочеться надіти блузку з глибоким декольте, але є побоювання виглядати на роботі недоречно. Просто візьміть класичний хустку каре (90х90 см) і заховайте виріз за допомогою продемонстрованого далі вузла. Відсутність зауважень і власного дискомфорту гарантовано!

до змісту ↑

Як прикрасити хусткою повсякденний комплект?

В неформальній обстановці багато жінок вважають за краще одягатися в комфортні джинси, водолазки, футболки, трикотажні кофтинки і т. П. Але і такий простий спосіб може стати більш оригінальним, якщо ви обіграєте його за допомогою яскравого хустки з незвичайним принтом. Подивіться на наступне фото: так можна доповнити образ кантрі, сет в casual або вуличному стилі з джинсами.

Наступний приклад зав'язування хустки на шиї гранично простий, але універсальний. Тут навіть немає вузла як такого. Спосіб застосуємо для водолазок і кофт, футболок і майок. Можна перекинути кінці хустки наперед або залишити один спускатися по спині, як у дівчини на фото. Якщо хочете зав'язати хустку поверх речі з малюнком, приділіть особливу увагу сполучуваності візерунків між собою. Оптимально, щоб вони перегукувалися за стилем і хоча б частково в кольоровій гамі.

до змісту ↑

Хустка в романтичному образі

Для комплектів в романтичному стилі хустки на шиї зав'язуються в кокетливою, грайливою манері. Часто вони імітують квіти з тканини, мають чарівні бантики або інші об'ємні елементи. Хустки використовуються в сетах з сукнями, спідницями, блузками, топами, особливо актуальні вони в брючних комплектах для додання зовнішності жіночності.

Доповнюючи хусткою романтичний образ, також звертайте увагу на принти.Одяг в цьому стилі особливо часто прикрашена горошком, квітково-рослинними орнаментами або фантазійними малюнками. Найпростіше дотримуватися такого правила: до речей з принтом беріть однотонний невеликий хустку, постарайтеся максимально точно повторити в ньому один з уже присутніх квітів образу; якщо ж все речі однотонні, то хустку може бути з будь-яким жіночним орнаментом.

Для роботи - суворі, шовкові, часто з геометричними візерунками і обмеженою кількістю квітів, для побачення - невагомі, шифонові, з квітково-рослинними принтами, на кожен день - яскраві, з динамічними сполученнями фарб, які виступають головним акцентом образу. У жіночому гардеробі не буває занадто багато хусток! Щоб дізнатися ще більше про те, як їх красиво зав'язувати, дивіться відео: