Як взяти кредит на МТС?

Як взяти кредит на МТС?

Напевно у абонента будь-якого оператора виникали випадки, коли потрібно зробити дзвінок, а баланс на нулі. Спочатку оператори ввели можливість дзвонити з телефону при мінусових балансі, а потім запропонували нову послугу - "кредит". Всі оператори "великої трійки" надають "міні-позики" і "кредити" своїм абонентам. У будь-який момент власник номера може взяти кредит у оператора. Достатньо лише відправити СМС-запит або набрати USSD-код. Як взяти кредит на МТС і які умови його надання?

У оператора "Мобільні ТелеСистеми" послуга за "кредитування" абонентів іменується "Обіцяний платіж". Правда, не всі абоненти МТС можуть отримати кредит. Так, абоненти, які підключили послуги "Кредит" і "На повній довірі", не зможуть скористатися "Обіцяним платежем". Крім того, власники тарифних планів "МТС iPad", "Твоя країна" і "Гостьовий" також не зможуть підключитися до цієї послуги.

Крім цього, є ще ряд обмежень. По-перше, абонент не зможе взяти кредит, якщо сума заборгованості на балансі менше 30 рублів. Таким чином, якщо у вас на рахунку -31 рубль, то послуга "Обіцяний платіж" для вас буде недоступна.

По-друге, "Обіцяний платіж" надається лише на 7 днів. Після чого вам буде потрібно поповнити баланс і погасити виділений кредит.

По-третє, сума наданого платежу залежить від кількості витрачених минулого місяця коштів. Максимально можливий кредит становить 800 рублів. При цьому користувач сам може вибрати суму наданого йому кредиту. При кредиті розміром в 20 рублів послуга безкоштовна. Якщо ж сума платежу перевищує 20 рублів, то за "Обіцяний платіж" стягується комісія в розмірі 5 рублів. Крім цього, при будь-якому позитивному балансі вам доступний кредит в 50 рублів, незалежно від того, скільки ви витратили коштів за минулий місяць.

Розібравшись з умовами надання послуги, пора приступити до вирішення питання: як на МТС взяти гроші в кредит?

Отримати гроші в кредит від оператора МТС за допомогою таких дій:

  • зателефонувати за номером 1113 та виконати вимоги автоинформатора;
  • набрати на телефоні / смартфоні USSD-запит: * 111 * 123 #;
  • відкрити "Інтернет-помічник" на сайті МТС і в розділі "Оплата" вибрати "Обіцяний платіж".

Крім "Обіцяного платежу", який надається на 7 днів, є ще одна послуга - "Кредит на довірі". По суті, ця послуга дозволяє зрушити "поріг" нульового балансу. Підключивши послугу "Кредит на довірі", ви можете користуватися послугами компанії при мінусових балансі. Ліміт балансу - "мінус 200 рублів".

Але і з цією послугою є ряд обмежень. Наприклад, вам необхідно бути клієнтом компанії МТС більш 6 місяців, а історія платежів повинна бути позитивною. При цьому підключається послуга раз. Щоб підключити "Кредит на довірі", досить відправити СМС на номер 111 з текстом 2118.

Як бачите, взяти кредит на МТС не складно. Правда, краще завжди стежити за балансом і своєчасно його поповнювати.