Як розгладити стрілки на брюках?

Як розгладити стрілки на брюках?

У класичних брюк нерідко є стрілки, що виступають як елемент строгості і роблять ноги візуально більш стрункими. Але якщо з'являється бажання внести різноманітність в свій гардероб, а позбавлятися від такого предмета одягу не хочеться, краще спробувати їх видозмінити. Знаючи, як розгладити стрілки на брюках, можна обзавестися зручною і стильною річчю відповідно до своїх уподобань.

Зміст статті

  • Вибір температурного режиму
  • Процес прасування
  • Якщо стрілки розгладжуються погано

Вибір температурного режиму

Перед тим як взяти в руки праску, необхідно дізнатися про умови прасування наявного вироби. Інформацію про це неважко знайти на ярличку виробника, закріпленому на брюках зсередини. Зазвичай позначення має вигляд прасування з певними символами, що вказують на те, в якому режимі допускається гладити даний тип тканини. Варіанти бувають наступними:

  1. Утюжок і три точки. В цьому випадку можна встановлювати температуру нагрівання приладу до 200 градусів.
  2. Утюжок і дві точки. Такі символи на ярлику свідчать про допустимій температурі - до 150 градусів.
  3. Утюжок з однією точкою. Рекомендована температура при прасування - низька, до 110 градусів.
  4. Утюжок з закресленим виходить парою позначає, що гладити річ дозволяється тільки без використання пара.

Якщо бирка загублена і залишається незрозумілим, який слід вибрати температурний режим, треба починати з мінімальної інтенсивності нагріву праски, а потім поступово збільшувати температуру. Необхідно домогтися того, щоб стрілка стала розгладжуватися без шкоди для тканини.

до змісту ↑

Процес прасування

Існують деякі правила щодо того, як розгладити стрілки на брюках найбільш ефективно. Зручніше за все використовувати при роботі прасувальну дошку. Ніякі предмети не повинні заважати тому, щоб вільно розкласти брюки, - стрілки при цьому треба мати у своєму розпорядженні посередині штанини.

Виріб найбезпечніше гладити з вивороту. Для кращого і швидшого розгладження тканину в місцях стрілок необхідно намочити. Прикладати праска потрібно до повного зникнення вологи і видалення стрілки. Тримати на одному місці прилад слід довше, але так, щоб тканина не перегрілася.

При використанні праски на зовнішній поверхні виробу потрібно обов'язково прокласти між приладом і тканиною вологу марлю: це допоможе уникнути утворення на брюках блискучих слідів. Від впливу температури марля буде досить швидко висихати, тому її треба часто змочувати.

до змісту ↑

Якщо стрілки розгладжуються погано

У багатьох виникає питання, як розгладити старі стрілки на брюках, якщо навіть при ретельній обробці від них залишаються помітні сліди. Втім, така проблема може виникнути і з недавно купленими брюками зі стійкими промисловими стрілками. В цьому випадку здатний допомогти метод "швидкого преса". Він допустимо для тканин, які дозволяється гладити за допомогою пари.

Розклавши добре змочені штани, треба пустити пар з праски.Потім прилад піднімається, і моментально на обробляється місце прикладається дерев'яний брусок або книга. Додатково потрібно притиснути предмет долонею і утримувати його в такому положенні не менше 20 секунд. Після дозволяється переходити до наступної ділянки. Дієвість методу пояснюється тим, що своєчасний прес не дає волокнам після впливу пара піднятися і прийняти зафіксовану раніше форму.

Впоравшись з проблемою видалення стрілок, можна буде і далі насолоджуватися улюбленою річчю, яка після всіх старань придбає новий елегантний вигляд.