Як зшити хутряну жилетку?

Як зшити хутряну жилетку?

Хутряні жилетки увійшли в моду не так давно, але вже встигли полюбитися представницям прекрасної статі. Носити цей предмет гардероба можна теплою весною або восени, одягаючи його поверх светра. Він гармонійно вписується в будь-який стиль одягу і підходить як до спідниці, так і до джинсів. Загалом, як не крути, а у хутряній жилетки одні тільки плюси. Єдиний недолік - це її дорожнеча, особливо якщо вона виготовлена ​​з натуральних матеріалів. Але виявляється, в тому, як зшити хутряну жилетку самостійно, немає нічого складного, а матеріали даної статті допоможуть вам в цьому цікавій справі.

Зміст статті

  • Як вибрати хутро?
  • Необхідні матеріали для шиття
  • Як зробити викрійку?
  • Як зшити хутряну жилетку?

Як вибрати хутро?

Якщо ви хочете зшити жилетку з натурального хутра, необхідно зосередитися на ключових моментах при його виборі. Уважно перегляньте виворіт шкурки. Вона повинна бути добре вироблена. Якісна сировина відрізняється легкістю, але при цьому важливо стежити, щоб ворсинки не випадало з основи - міздрі. Колір виворітного боку шкурки повинен бути білим, жовтизна свідчить про її погане вироблення. Якщо остевой волосся проглядає через міздрю, то з часом він випаде. Хутро має бути досить щільним. При його перегині основа не повинна проглядатися.

Але натуральне хутро теж коштує дуже дорого, та й для жилетки він не дуже хороший.Для цих цілей краще використовувати штучне хутро на трикотажній основі. Він більш м'який, тонкий і як не можна краще підходить для демісезонного одягу. Можна вибрати штучне хутро будь-якого відтінку і довжини ворсу.

до змісту ↑

Необхідні матеріали для шиття

Щоб пошити хутряну жилетку своїми руками, будуть потрібні штучне хутро довжиною 75 сантиметрів і шириною 1, 5 метра, стільки ж підкладкової тканини, декоративні застібки або пояс-гумка. В якості останнього можна використовувати смужку шкіри, по довжині рівну обхвату талії плюс припуск на подгибку. Для підкладки краще вибрати шовк з красивим принтом. Тоді жилетку можна буде зробити двостороннім і носити як хутром назовні, так і всередину.

до змісту ↑

Як зробити викрійку?

Щоб пошити хутряну жилетку, не потрібно бути професійною швачкою. Форма, яку можна використовувати для розкрою хутра, розкреслювали прямо на тканини і дуже швидко. Хутро складають навпіл пухнастою стороною всередину і прикладають до нього будь-яку футболку полупрілегающего силуету за розміром. Обводять її по контуру і додають припуск на шов 1-1, 5 сантиметра. Але зайві шви додають обсягу хутряному виробу, тому краще розкроїти жилетку без швів. Для цього хутро складають ворсистої стороною всередину, як книжку. Форма прикладається так само, як і в першому варіанті, але вирізати потрібно буде тільки горловину, плечі і пройми. На плечові шви потрібно зробити надбавку в пару сантиметрів.

до змісту ↑

Як зшити хутряну жилетку?

Якщо ви кроїли жилетку за першим варіантом, то треба зшити бічні шви; якщо по другому, то відразу по вирізаної з хутра основі слід розкроїти підкладку.Для цього на тканину накладають хутряну деталь, сколюють по краях шпильками і вирізують. Обидві деталі складають лицьовим боком один до одного і зшивають по низу і краях. Жилетку вивертають і зшивають плечики: спочатку підкладку, а потім основу. Тепер залишилося прикріпити декоративну застібку або приколоти пояс. Обновка готова.

Зшити красиву жилетку з хутра можна всього лише за годину, та й у фінансовому плані вона вийде цілком доступною. Як бачите, зробити це дуже просто, і в вашому гардеробі з'явиться стильний предмет туалету.