Як продати танк в world of Tanks (WoT)?

Як продати танк в World of Tanks (WoT)?

В грі World of Tanks налічується понад триста танків п'яти класів. Більшу частину танків можна придбати за кредити, які гравець отримує в бою. Лише обмежена кількість бойової техніки купується за золото. Причому золото - це валюта, що купується за реальні гроші в преміум-магазині гри. Правда, є окремі бойові машини, які неможливо купити. До них відносяться виведені з преміумного магазину прем-танки, а також бойова техніка, отримана гравцями в якості подарунків на Новий рік і в день народження World of Tanks. Але будь-яку техніку в "Світі танків" можна продати за кредити. Виняток становлять лише два танка, які тимчасово були присутні в грі: T62a Спорт і САУ Karl. Як продати танк в World of Tanks?

Більшість гравців продають бойові машини в трьох випадках:

  • досліджується новий танк, а стара машина вже не потрібна;
  • не вистачає місця в ангарі;
  • потрібні кредити на нову бойову техніку.

Незалежно від причини процес продажу танка не змінюється. Лише в одному з патчів Wargaming ввів обмеження на кількість продаваних танків на добу, а також додав функцію "підтвердження" продажу. Але перед продажем варто врахувати, що ціна продаваного танка буде нижче в два рази, ніж його початкова вартість.Наприклад, ціна радянського Т-62А становить 6 100 000 кредитів. Продати ви його зможете тільки за 3 050 000 кредитів. При продажу також враховуйте поточні знижки на танки.

Кожен рівень танків має певну ціну. Наприклад, танки першого рівня безкоштовні, і при продажу стічних танків першого рівня ви не отримаєте ні копійки. Ціна топових машин 10 рівня однакова - 6, 1 млн кредитів. При продажу танків 1-9 рівнів у вартість машини входять також встановлені модулі. Отже, як продати танк в WoT і зробити це максимально ефективно?

Для початку заходимо в гру і в списку танків вибираємо машину для продажу. Кількома по ній правою кнопкою і тиснемо кнопку "Продати".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється нове вікно, в якому вам потрібно відзначити ряд параметрів для ефективного продажу.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо вам потрібен екіпаж для наступного танка, то у вкладці "Екіпаж" нічого не чіпаємо. За умовчанням встановлена ​​відправка екіпажу продаваного танка в казарму. Якщо в казармі немає місця, то продати танк не вийде. В іншому випадку ви можете демобілізувати екіпаж.

натисніть на картинку для збільшення

Вкладка "Обладнання" відповідає за продаж складного обладнання, встановленого на вашому танку. Якщо у вас на акаунті є золото, то ви можете демонтувати обладнання та поставити його на інший танк. За замовчуванням використовується пункт "На склад" поруч з кожним встановленим модулем. Втім, додаткові модулі можна і продати, вибравши параметр "Продати". Вартість демонтажу одного модуля становить 10 золотих.

натисніть на картинку для збільшення

Коли всі параметри введені, залишається тільки вказати остаточну ціну продажу у відповідному віконці.

натисніть на картинку для збільшення

Лише після введення цифр кнопка "Продати" стане активною. Клік по ній підтвердить остаточний продаж танка.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо при продажу танка у вас не вистачає місця в казармі, а екіпаж все-таки хочеться зберегти, ви можете зробити наступне: купуєте безкоштовні танки першого рівня і садите в них екіпажі інших танків з казарми . Тим самим ви отримаєте вільні місця в казармі.

Враховуйте, що, продаючи преміумні танки, ви не отримаєте компенсацію у вигляді золота. Лише одного разу "Варгеймінг" зробив виняток: після Нерф "Супер Першинга" гравці отримали можливість повернути витрачене на T26E4 золото на баланс облікового запису. Що стосується подарункових танків, то при їх продажу на ваш баланс також будуть зараховані тільки кредити.