Як повернути об'єкт в фотошопі?

Як повернути об'єкт в фотошопі?

"Фотошоп" - один з найбільш функціональних графічних редакторів. Але іноді перед дизайнером постає дуже просте завдання - повернути зображення. Як її можна вирішити? Як повернути об'єкт в фотошопі?

Основними графічними елементами, редагуються в програмі Photoshop, є:

  • зображення;
  • тексти;
  • ділянки зображень, які виділяються на екрані.

Вивчимо то, як їх допустимо повертати в Photoshop, - на прикладі дослідження можливостей програми в версії CS6 з англійським інтерфейсом.

Зміст статті

  • Як повертати зображення в фотошопі?
  • Як повернути текст в фотошопі
  • Як повернути виділену область в фотошопі

Як повертати зображення в фотошопі?

Цілісне зображення - графічний об'єкт, який можна повернути, задіюючи найрізноманітніші інструменти розглянутого редактора.

Ймовірно, найпростіший з них - опція Transform Controls. Для того щоб активувати її, потрібно вибрати інструмент Move Tool, після - поставити галочку напроти пункту Show Transform Controls в інтерфейсі програми.

натисніть на картинку для збільшення

При активованої опції Transform Controls по контуру поточного зображення (активного шару) відображаються повзунки. Ті, що відповідають за поворот картинки, розташовуються по кутах. Для того щоб їх коректно задіяти, потрібно розташувати стрілку миші на відстані 7-8 міліметрів від відповідного повзунка - так, щоб на екрані відобразилася подвійна стрілка, вигнута дугою.

натисніть на картинку для збільшення

Після цього, затиснувши ліву кнопку миші, можна повертати зображення - в будь-яку сторону по колу.

натисніть на картинку для збільшення

Альтернативний спосіб досягнення аналогічного результату роботи з картинкою - задіяння групи опцій Free Transform. Для того щоб скористатися відповідним інструментом, потрібно вибрати інструмент Rectangular Marquee Tool, потім натиснути правою кнопкою миші на редагованому малюнку, після - ще раз натиснути правою кнопкою на ньому і вибрати пункт Free Transform.

За поворот зображень відповідає опція Rotate.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо активувати її, то по контуру редагованого малюнка знову з'являться повзунки. Однак всі вони адаптовані виключно для повороту зображення. Можна, вибравши будь-який з повзунків, повернути картинку в потрібну сторону.

натисніть на картинку для збільшення

Розглянемо тепер то, як задіяти відповідні опції фотошопа при роботі з текстами.

до змісту ↑

Як повернути текст в фотошопі

Поворот тексту можна здійснити за допомогою практично тих же самих інструментів, що і у випадку з редагуванням зображень:

  • задіюючи опцію Transform Controls;
  • використавши групу інструментів Free Transform.

Зовсім необов'язково, таким чином, здійснювати растеризування тексту - тобто перетворювати його в повноцінний графічний об'єкт.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо текст повернуть - то його можна згодом редагувати за допомогою інструменту Text. Внесені зміни відобразяться в тексті, який знаходиться в тому положенні, що визначено при його поверненні.

Отже, ми досліджували те, як повернути об'єкт в Photoshop, який представляє собою цілісний графічний елемент.Вивчимо тепер то, як повертається виділена область зображення.

до змісту ↑

Як повернути виділену область в фотошопі

Необхідно вибрати інструмент Rectangular Marquee Tool, після чого, затиснувши ліву кнопку миші, виділити деяку ділянку картинки.

натисніть на картинку для збільшення

Потім натискаємо праву кнопку миші. Вибираємо знайому опцію Free Transform, після - інструмент Rotate.

натисніть на картинку для збільшення

Для того щоб задній фон не ставав фоновим, як на скріншоті, виділена ділянка зображення можна скопіювати на шар, відповідний малюнку, - за допомогою клавіш Ctrl і C, а також Ctrl і V. < натисніть на картинку для збільшення

Він сформує, в свою чергу, новий шар. Даний графічний об'єкт, точно так само як вихідне зображення або текст, можна повертати за допомогою опцій Free Transform і Show Transform Controls.

Відповідну частину малюнка можна і вирізати, задіявши поєднання Ctrl і X, а потім - вставити в іншу область редагованого графічного файлу. Те, як повернути вирізаний об'єкт в фотошопі, принципово не відрізняється від процедури редагування копії виділеної області зображення. Можна задіяти всі ті ж інструменти, що ми розглянули вище.