Як повернути дівчину-Стрільця?

Як повернути дівчину-Стрільця?

Навіть шалено закохані чоловіки кидаються часом гіркими і образливими словами, приймають різкі рішення і здійснюють вчинки, які потім необхідно довго замолювати. На жаль, помилки вдається виправити не завжди, тут багато що залежить від характеру прекрасної половинки і її згоди йти на компроміс. Щоб зрозуміти, як повернути дівчину-Стрільця, доведеться поламати голову - ці чарівні амазонки з великим небажанням надають своїм шанувальникам другий шанс.

Зміст статті

  • Десять раз подумати - один раз сказати
  • Спокушати, підкорювати, дивувати
  • Чи не розмахуйте ланцюгами Гіменея!

Десять раз подумати - один раз сказати

Все вогняні знаки імпульсивні і категоричні, ображати їх не рекомендується в принципі - що називається, собі дорожче. Особливо це актуально, якщо мова йде про "Стрельчіхі". Такі дами (на відміну від відхідливість Овнів або царствено самозакоханих Левів, не звертають увагу на чужу думку) мають значною часткою злопам'ятності. Не варто спокушатися, якщо при спробі примирення вони роблять широкий жест і милосердно обіцяють "забути старе", - це може бути всього лише грою, розрахованої на піднесену публіку.

Стрільці взагалі люблять зображувати великодушність і прикидатися "крихітка", коли того вимагає ретельно вибудовується образ душі компанії. Але під панциром доброзичливої ​​незворушності після сварки киплять неабиякі пристрасті, підігріті ураженим самолюбством.А ось чого там точно немає, так це прагнення уникнути конфліктів з близькими людьми - щоб викинути недавнього приятеля з серця, знадобиться не дуже багато мук.

Спроба повторно завоювати довіру жінки-Стрільця порівнянна з прогулянкою по мінних полях - один невірний подих, і від надій залишаться тільки недоноски. Зі стовідсотковою гарантією в якості детонатора виступить бажання "з'ясувати стосунки", пригадати колишні клятви або звернутися до жалості. Дівчата цього знаку не виносять чоловіків, які клянчать, ниють і принижуються, - роздратування геть перекреслить будь-які залишки почуттів.

до змісту ↑

Спокушати, підкорювати, дивувати

Вирішуючи, як повернути дівчину-Стрільця, не слід занадто відверто показувати свою покірність. Для цієї жінки любов неможлива без поваги - вона повинна захоплюватися партнером і гордо демонструвати його всьому світу. Краще зробіть який-небудь подвиг (нехай навіть містечкового масштабу) і дайте зрозуміти, що це - в її честь. Потім треба відступити на крок і дозволити "Стрельчіхі" усвідомити всю красу піруета. Не виключено, що вона змінить свою думку в кращу сторону.

Загалом не намагайтеся переконати свою дівчину словами - від людей цього знака красиві фрази просто відскакують, реагують вони тільки на вчинки. Ще дуже важливо, що горді амазонки вміють по-справжньому дружити. Якщо любовний човен все-таки припливла до свого фінішу, можна спробувати перевести відносини в підкреслено приятельський площину - але хто скаже, як ситуація повернеться через деякий час?

Серед Стрільців захоплені романтики зустрічаються набагато рідше, ніж авантюристи. Такі жінки в принципі не комплексують з приводу розставань і розлучень.Підкупити скривджену красуню мільйоном троянд або серенадою не вийде ніколи. Набагато більшого ефекту можна домогтися, якщо піднести їй якийсь чумовой подарунок - наприклад, "палаючий" тур на Острови Зеленого мису, екстрим-вояж або квитки на скандальне шоу.

до змісту ↑

Чи не розмахуйте ланцюгами Гіменея!

Деякі відкинуті поклонник як останній аргумент після сварки роблять своїй дамі шлюбну пропозицію. Але у випадку з дівчиною-Стрільцем номер навряд чи матиме очікуваний успіх. Хто сказав, що ця цілеспрямована красуня мріє поставити хрест на кар'єрі заради того, щоб варити борщі якомусь одному чоловікові? Зазвичай амазонки не поспішають заводити сім'ю, поки попереду маячать більш цікаві плани, так що порив шанувальника їх швидше налякає, ніж порадує.

Набагато серйозніше шанси на успіх у того хлопця, який продемонструє свій інтерес в менш обтяжливою формі. Скажімо, допомагатиме в дрібницях, які потребують грубої фізичної сили, або посприяє розвитку бізнесу улюбленої. Дама-Стрілець при всій енергійності і самостійності все-таки залишається жінкою, якій приємно спертися на гідне плече.

Зовсім добре, якщо у пари є можливість спільно віддаватися якимсь божевільним захопленням: пірнати, літати, підкорювати вершини. Викид адреналіну здатний розфарбувати новими відтінками навіть порядком згаслі почуття Стрільця!