Як повернути довіру дівчини?

Як повернути довіру дівчини?

Якщо ваша дівчина перестала вам довіряти, це серйозна загроза відносинам. Їй може бути як і раніше приємно спілкуватися з вами, але все питання в своєму житті вона віддасть перевагу вирішувати сама або за допомогою інших людей. Якщо ви хочете повернути міцні і довірчі відносини, вам терміново потрібні дієві рецепти того, як повернути довіру у дівчини. Поки ви з нею не розлучилися остаточно, це ще не пізно зробити. Можна повестися по-різному, в залежності від характеру коханої.

Зміст статті

  • Довіра через любов
  • Нехай вона переконає себе сама
  • Довіра справами

Довіра через любов

Цей спосіб підходить, якщо ваша дівчина романтична і вище за все ставить любов. Такі жінки будуть прощати і виправдовувати коханого чоловіка, що б він не зробив. Значить, ваша задача - закохати її в себе. І не думайте, що вона вже закохана. Якщо це було б так, то вона вірила б вам до останнього. Значить, її закоханість була недостатньо сильна. Закохати в себе романтичну особу можна тільки сильними емоціями. Покажіть їй, що поруч з вами її чекає лавина сильних почуттів, і вона потягнеться до них. Або, навпаки, почніть сумніватися в її почуттях, провокуйте її на велику емоційність.Вона і не помітить, як закохає себе в вас, постійно доводячи закоханість.

до змісту ↑

Нехай вона переконає себе сама

У пам'яті є властивість забувати погане і пам'ятати хороше. Якщо ваша дівчина дорожить вами, то з часом їй почне здаватися, що все було не так, що зради з вашого боку не було, що вона не так все зрозуміла і накрутила себе сама. У цей момент - ваш вихід. Повторіть ту ж ситуацію, яка була в минулому і привела до втрати довіри, але - з нюансами.

Наприклад, проблема через те, що на минулій вечірці ви відсутні разом з іншою дівчиною? Цього разу покличте свою дівчину допомогти подрузі, якій "дуже погано, прямо як в минулий раз, може, ти знаєш, які потрібні таблетки?"

Цей спосіб хороший за кількох умов. Перше - після вашої помилки минув певний час. Друге - у вас є акторські здібності і знайома, готова вам допомогти повернути довіру дівчини.

до змісту ↑

Довіра справами

Якщо ви підвели дівчину просто по-людськи і вона не довіряє вам там, де після вашого промаху не довіряв би один, родич, знайомий, то таку довіру можна повернути тільки справами. Відкрито поговоріть з дівчиною. Прямо скажіть, що трапилася одинична помилка і ви хочете довести, що в майбутньому на вас можна покладатися. І починайте доводити - надійним і порядним поведінкою в подібних ситуаціях.