Як видалити моди в world of Tanks (WoT)?

Як видалити моди в World of Tanks (WoT)?

Найчастіше після установки модів на гру World of Tanks у гравців пропадає інтерфейс, що не запускається клієнт або просідає FPS. Всьому виною те, що більшість модов не сумісні один з одним. І лише в спеціальних збірках (модпаках) вдається оптимізувати і поєднати модифікації. Крім того, певна частина гравців, що використовують моди, згодом видаляє їх з клієнта за непотрібністю. Найчастіше це відбувається зі шкірками з зонами пробиття. Вивчивши найбільш вразливі місця, гравець більше не потребує шкурках. Але як видалити моди в World of Tanks, не пошкодивши цілісність клієнта гри?

Усім гравцям WoT відомо, що моди до гри зберігаються в папці res_mods. Зазвичай стандартний шлях до цієї папки такий:

C: / World_of_Tanks / res_mods /.

В цій папці клієнта містяться папки з назвами патчів. Саме в папці поточного патча знаходяться всі моди. Щоб відключити всі моди одним разом, досить очистити вміст папки res_mods. Але що робити, якщо вам потрібно видалити тільки приціл або шкурки з зонами пробиття?

натисніть на картинку для збільшення

Для кожного мода "Мира танков" передбачена спеціальна папка. Так, наприклад, шкурки встановлюються в папку venicles, а приціли в gui / scaleform /. Щоб відключити певний мод, потрібно видалити спеціальну папку з модом в загальній директорії.

Для видалення модов прицілів вам буде потрібно відкрити папку С: Games World_of_Tanks res_mods 0. 9. х gui scaleform і видалити файли, що починаються з "crosshair".

Щоб позбутися від шкурок з зонами пробиття, досить видалити папку С: Games World_of_Tanks res_mods 0. 9. х venicles. Якщо вам потрібно залишити шкурки до певної нації, то відкриваємо папку venicles і видаляємо непотрібні папки за їх назвами.

натисніть на картинку для збільшення

Іконки містяться в папці gui maps icons vehicle, а іконки екіпажу - gui maps icons tankmen icons.

Якщо ви встановлювали завантажувальні екрани, то деінсталювати їх можна простим видаленням папки res_mods 0. 9. Х gui maps login .

Ангари знаходяться в папці res_mods 0. 9. Х content Interface shells . У патчі 0. 9. 2 їх остаточно перенесли в загальну директорію з модами.

Найскладніше - це видалення модів, які встановлюються в папку res_mods 0. 9. Х gui flash. Зазвичай в цю директорію завантажуються моди дамаг-панелі, zoom-мод, інформаційна панель і карусель танків, а також OVT і інші моди. Якщо ви вирішили видалити з цієї папки будь-якої встановлений мод, то відкрийте архів з модом і порівняйте файли з файлами в папці. Після чого видаліть з папки res_mods 0. 9. Х gui flash файли, які є в архіві. Тільки так ви не пошкодити інші моди.

Мабуть, на питання, як видалити моди в WoT, отримана відповідь. Що стосується модпаков, то деінсталювати їх ще простіше. Досить зайти в "Панель управління", вибрати "Програми та засоби" і видалити модпак.

натисніть на картинку для збільшення