Як зареєструватися в world of Tanks (WoT)?

Як зареєструватися в World of Tanks (WoT)?

Після успіху World of Tanks компанія Wargaming вирішила запустити "Світ літаків" і "Мир кораблів". Звичайно, вони не мають такої кількості користувачів, як "Світ танків", але цілком можуть внести різноманітність в життя танкіста. В одному з останніх патчів Wargaming. net об'єднали всі акаунти в один. Таким чином, зареєструвавшись в "Світі літаків", ви автоматично отримаєте доступ як до World of Tanks, так і до інших сервісів компанії. Якщо ж у вас як і раніше немає аккаунта в системі "Варгеймінг", то, без сумніву, у вас виникне питання - як зареєструватися в World of Tanks?

Звичайно, один акаунт на всі проекти пішов лише на користь гравцям. Куплений в одній з ігор преміум-аккаунт автоматично поширюється на інші ігри компанії. Раніше фанати літаків і танків купували прем окремо для кожного облікового запису.

Зареєструватися в World of Tanks можна тільки за допомогою браузера. Ні в якому разі не купуйте / завантажуйте програми, в яких при реєстрації вам пропонують купу золота і повний ангар преміумних танків. Як правило, ці програми містять віруси.

Інструкція по реєстрації аккаунта в World of Tanks

Заходимо на офіційний сайт гри // worldoftanks. ru і натискаємо в верхньому правому куті "Створити обліковий запис".

натисніть на картинку для збільшення

Втім, можна відразу перейти по посиланню // worldoftanks.ru / registration / ru /. Також реєстрація нового облікового запису доступна і за адресою // ru. wargaming. net.

Потім в новому вікні вводимо дані для реєстрації:

  • "E-mail" - обов'язково вказуємо свій діючу електронну адресу, так як після закінчення реєстрації вам прийде лист з посиланням на активацію облікового запису.
  • "Ім'я в грі" - ваш нік повинен складатися як мінімум з трьох знаків. Не можна реєструвати імена на кирилиці. Можна ввести тільки цифри, знак підкреслення "_" і латинські букви.
  • "Пароль" - вводиться двічі. Мінімальна кількість символів в паролі - 6. Чим більше знаків, тим ваш пароль буде складніше зламати. Краще використовувати паролі в стилі LK_32mWj9lQp.

натисніть на картинку для збільшення

Для захисту від автоматичних реєстрацій передбачена капча. У відповідне вікно вводите код з картинки. Якщо код не видно, то натисніть на посилання "Інша картинка".

Якщо у вас є інвайт-код, натисніть на посилання "У вас є інвайт-код?" і в спеціальне віконце введіть код.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб закінчити реєстрацію, натискаємо по великій кнопці "Грайте безкоштовно" і чекаємо листи на пошту. Протягом 10 хвилин на вашу поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації, прийде лист з посиланням на активацію облікового запису. При переході по посиланню реєстрація буде успішно завершена.

Тепер потрібно запустити клієнт і в відповідних вікнах ввести логін і пароль. Майте на увазі, що в якості логіна в системі "Варгеймінг" використовується не нік гравця, а поштову скриньку.

Хитрощі "до" і "після" реєстрації

Отже, тепер ви знаєте, як зареєструватися в WoT. Але як зробити це максимально ефективно? Трохи вище зазначено, що при реєстрації можна ввести інвайт-код.Це свого роду "код запрошення", який на чистий аккаунт може додати або золото, або преміумний танк / аккаунт. У Мережі часто зустрічаються інвайт для World of Tanks, але найбільша їхня колекція міститься на офіційному форумі гри.

Наприклад, не так давно новачки могли отримати при реєстрації преміумний радянський танк Т127 і 1000 золота, ввівши в якості инвайта код MAYIGROMANIA. Зараз на заміну цим кодом прийшов інвайт MAYNAVIGATOR. Але і незабаром він втратить актуальність, так що поспішіть, якщо ще не завели собі акаунт в грі.

Втім, крім інвайт, є ще спеціальна посилання, зареєструвавшись за якою ви отримаєте американський преміум-танк 3 рівня M22 Locust - // cpm. wargaming. net / mnrgrjis /? pub = mag

Не вірите в халяву? Подивіться офіційний відеоролик від Jove щодо вищевказаної посилання і інвайт.