Як записати відео з веб-камери?

Як записати відео з веб-камери?

З початку 2014 року практично всі вироблені смартфони та планшети оснащуються фронтальними камерами для відеозв'язку. Причому лише нею функціонал цих веб-камер не обмежується. За допомогою передньої камери мобільного пристрою можна зробити фотографію (Селфі), а також зняти відеоролик і потім викласти його в соціальну мережу. Безсумнівно, фронтальні камери мобільних пристроїв поступаються за якістю зйомки основним заднім камерам. Але з популяризацією Селфі все більше і більше виробників оснащують свої пристрої фронтальними 5-13 мегапіксельними модулями. Що ж стосується веб-камер для стаціонарних ПК, то, на жаль, у них подібного функціоналу немає. Розкрити потенціал вбудованих в ноутбуки фотомодулів і зовнішніх веб-камер можуть лише спеціальні програми. Як записати відео з веб-камери?

Правда, перед тим як шукати для своєї веб-камери утиліту, переконайтеся, що в комплекті з Вебком немає спеціального програмного забезпечення. Як правило, виробники портативної техніки встановлюють на ноутбуки програми для управління вбудованою веб-камерою. Наприклад, на ноутбуках компанії Asus за замовчуванням встановлена ​​програма "Asus WebCam". Не полінуйтеся заглянути в коробку з купленої веб-камерою. Можливо, в ній є невеликий диск з драйверами і утилітами.

Якщо спеціального програмного забезпечення для веб-камери немає, то вам допоможе додаток "Debut Video Capture".Відкрийте сайт // www. nchsoftware. com / capture / index. html і натисніть кнопку "Download now". Завантажте на комп'ютер файл debutpsetup. exe і встановіть його.

натисніть на картинку для збільшення

Крім відеозапису з веб-камери, "Debut Video Capture" вміє знімати скріншоти і записувати відео з робочого столу. Дана програма ідеально підійде для творців різноманітних інструкцій по роботі з комп'ютером. Запустіть програму і натисніть кнопку "Device".

натисніть на картинку для збільшення

Активується веб-камера, і у вікні програми з'явиться зображення. Щоб записати відео з веб-камери, натисніть кнопку "File" і виберіть перший пункт Record. Втім, почати відеозапис можна і кліком по клавіші F5.

натисніть на картинку для збільшення

При запису відео з веб-камери в нижній частині вікна програми відображаються час і кнопки зупинки і паузи. У будь-який момент ви можете поставити запис відео на паузу або зовсім припинити її. Праворуч від тимчасової лінійки є кнопка "швидкої" фотографії з веб-камери.

натисніть на картинку для збільшення

Над цими кнопками знаходяться швидкі налаштування записується відеоролика. Ви можете вказати якість і формат відеофайлу, а також налаштувати яскравість і контраст.

натисніть на картинку для збільшення

Відеоролики, зняті за допомогою програми "Debut Video Capture", зберігаються в папку C: Users Ім'я-користувача Videos Debut, а скріншоти - в директорію C: Users Ім'я -Користувач Pictures Debut.

натисніть на картинку для збільшення

Втім, дістатися до записаних даною утилітою відеофайлів можна і за допомогою штатних засобів програми. Натисніть кнопку "Recordings" - і в новому вікні програми ви побачите список записаних відеороликів.

натисніть на картинку для збільшення

Ви можете відкрити папку з файлами (Open Video Folder), перезберегти ролики в іншу папку (Save as) або видалити (Delete) непотрібні скріншоти.Якщо вас не влаштовує стандартний шлях для зберігання файлів, в основному вікні програми натисніть кнопку "Options". Потім в новому вікні налаштувань утиліти перейдіть у вкладку "Output" і вкажіть шлях для збереження файлів (Destination folder).

натисніть на картинку для збільшення

Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося встановити дану програму на свій комп'ютер, то скористайтеся онлайн-сервісами. Записати відео з веб-камери онлайн можна за допомогою всім відомого YouTube.

Відкрийте в браузері (бажано використовувати Google Chrome) сайт // www. youtube. com / my_webcam і натисніть кнопку "Почати запис".

натисніть на картинку для збільшення

В маленькому віконці дозвольте сервісу використовувати ваш мікрофон і веб-камеру.

Після отримання дозволу почнеться запис відеоролика з веб-камери. Зупинивши відеозапис, ви можете вивантажити її на YouTube, записати ролик спочатку або скасувати зйомку.

натисніть на картинку для збільшення

При запису онлайн-відео не рекомендується користуватися сумнівними сервісами. Довіртеся YouTube і не турбуйтеся про свою безпеку.