Як вийти з клану в world of Tanks (WoT)?

Як вийти з клану в World of Tanks (WoT)?

Ви ніколи не брали участь в кланових війнах? Ви багато втратили, адже клан дарує гравцеві безліч переваг. Спільнота з гучним ім'ям надає будь-якому геймеру "солідності". Наприклад, побачивши "Реда" в бою, новачки готові поклонятися йому і виконувати всі його накази. Крім того, беручи участь в боях на Глобальній карті, можна заробити золото і унікальні танки. Так, за участь в боях Першої кампанії гравці кланів, які посіли топові місця, отримали американський подарунковий танк М60. За підсумками Другої кампанії клановікі обзавелися VK 72. 01 (K), німецьким важким танком 10 рівня, які представляють суміш шасі "тапка" і вежі "лева". Але з часом гра в клані набридає, багато гравців не можуть дотримуватися прайм-тайм, а дехто і зовсім хоче покинути клан, для того щоб вступити в нове співтовариство. Як вийти з клану в World of Tanks?

Отже, щоб покинути клан, вам насамперед потрібно пройти авторизацію на порталі гри, так як в клієнті "Мира танков" немає кнопки "Вийти зі спільноти". Відкрийте сайт WoT // worldoftanks. ru в браузері і натисніть кнопку "Увійти" у верхній частині екрану.

натисніть на картинку для збільшення

Введіть дані облікового запису, пройдіть процедуру аутентифікації на серверах "Варгеймінга" і на новій сторінці в меню свого особистого кабінету клікніть по посиланню "Мій клан".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого знайдіть посилання "Вийти з клану", клікніть по ній і підтвердіть свій вихід із товариства.Врахуйте, що після натискання цієї кнопки протягом 48 годин ви не зможете вступити в новий клан.

натисніть на картинку для збільшення

В рамках Третьої кампанії, яка закінчується в кінці грудня 2014 року, гравці кланів, які потрапили в Алею слави, в якості призу отримають новий спеціальний танк радянського виробництва "Об'єкт 907". Щоб потрапити в Алею, потрібно заробити очки слави і бути одним з 30 тисяч кращих кланових гравців. Крім того, вперше Wargaming дозволяє самостійно вибрати "подарунок". У гравців з'являється можливість вибору між трьома подарунковими танками: радянським СТ "Об'єкт 907", німецьким тяжем "VK 72. 01 (K)" і американської ст-шкой "М60".

Якщо ви думаєте, що ваш клан не здатний пробитися в топ кланів, то негайно покидайте його і шукайте нове співтовариство. Інструкція на тему, як вийти з клану в WoT, представлена ​​вище. Правда, якщо у вас погана статистика або низький ККД (WN7, РЕ), сподіватися на те, що ви опинитеся в хорошому топовом клані, не варто. Збільшуйте відсоток перемог, покращуйте показники точності, середнього шкоди і досвіду, і незабаром від запрошень вступити в клан НЕ буде відбою.