Як наклеїти плівку на планшет?

Як наклеїти плівку на планшет?

З появою Gorilla Glass і сапфірового скла плівки для топових пристроїв втратили актуальність, так як просунуті користувачі ніколи не наклеять плівку поверх дисплея з GG. Але дисплеї бюджетних смартфонів / планшетів не мають такого стійкого до подряпин покриття. Для них питання, як наклеїти плівку на планшет, все ще актуальний.

Перед тим як почати клеїти плівку на планшет, потрібно обладнати місце. Найкраще для цього "заходу" підійде ванна кімната, так як в ній волого і немає пилу. Якщо ванна зайнята або й зовсім відсутня, то зійде будь-яке інше приміщення із закритими кватирками і дверима. Зайва вентиляція в кімнаті ні до чого.

Крім плівки і планшета вам знадобиться звичайна пластикова банківська картка для розгладження бульбашок. Ні картки - не біда. Використовуйте невелику шкільну лінійку. Якщо у вашому будинку є комп'ютер або ЖК-телевізор, то, найімовірніше, знайдуться і спеціальні серветки для очищення оптики і моніторів.

Якщо ви придбали "стандартну" плівку, то знадобиться ще і канцелярський ніж, щоб правильно відрізати плівку під планшет. Коли все "інструменти" готові, можна приступати до наклейки плівки.

Як наклеїти плівку на планшет без бульбашок? Дане питання хвилює багатьох, оскільки з першого разу у багатьох користувачів не виходить наклеїти плівку правильно.Щоб уникнути появи бульбашок, потрібно дотримуватися всіх описані надалі пункти і правила.

  1. Стелим на стіл або стілець (якщо ви у ванній) звичайний рушник. Папір використовувати не рекомендується.
  2. Поверхня дисплея потрібно ретельно очистити від всякого сміття і пилу. Для цього і знадобляться чистячі серветки. Втім, можна обійтися і спеціальної мікрофіброю (тканина з волокон поліефіру).
  3. Якісні плівки складаються з трьох шарів. У центрі "бутерброда" знаходиться плівка, яка остаточно залишиться на планшеті. Перший шар знімає з дисплея пил, а третій шар захищає нижню частину плівки від пилу. Насамперед знімаємо перший шар плівки і приклеюємо її на дисплей планшета. Після чого знімаємо його, і весь пил, яка була на дисплеї, залишиться на плівці.

  4. Потім починаємо акуратно клеїти плівку, починаючи з краю пристрою і розгладжуючи бульбашки пластиковою карткою. Відразу відокремлювати дві частини не можна, так як на відкриту поверхню може потрапити пил.
  5. Після того як вся плівка буде повністю на дисплеї, потрібно акуратно "видавити" все бульбашки пластиковою карткою і розгладити краю плівки.
  6. При наклеюванні плівки потрібно діяти обережно і акуратно, не допускаючи виникнення на ній відбитків. Можливо, з першого разу у вас не вийде зробити все правильно, наприклад, з'явиться пил під плівкою. Не турбуйтеся, якісну плівку можна промити під краном холодною водою і заново наклеїти.

Тепер ви знаєте, як наклеїти захисну плівку на планшет. Якщо для вас це складно, то чи не псуйте нерви і плівку. У будь-якому салоні зв'язку за певну плату оператори наклеять плівку на ваш девайс. Хочете дізнатися, як наклеїти плівку на iPad?Подивіться наступний відеоролик: