Як зробити хвилі на короткому волоссі?

Як зробити хвилі на короткому волоссі?

У короткої стрижки багато переваг: вона зручна, практична і красива. Але є один недолік в порівнянні з довгим волоссям - відносне сталість образу. Але ж жінкам просто необхідно змінюватися! Можна чекати, поки локони відросте, або спробувати різні укладання, які часом кардинально змінюють зовнішній вигляд. Так як зробити хвилі на короткому волоссі - відмінний варіант практично без зусиль змінити образ, варто розглянути пару способів подібної завивки.

Зміст статті

 • Старі добрі бігуді
 • Відмінний вибір - щипці
 • Нестандартне застосування шпильок

Старі добрі бігуді

Один з найпопулярніших методів - завивка за допомогою бігуді. Краще вибирати м'які, щоб можна було виспатися із закрученою головою. Адже чим довше вони пробудуть на волоссі, тим довговічніше виявляться кучері. Діаметр бігуді слід вибирати в залежності від довжини шевелюри. Потрібно, щоб прядка обвилася навколо хоча б два рази, інакше локонів не вийде.

Але і занадто тонкі бігуді можуть не підійти - якщо, звичайно, жінка не хотіла дістати на голові пишне хмара. Справа в тому, що кучерики на них виходять дуже дрібними. Висновок: для красивих завитків потрібно підібрати правильний розмір бігуді. А далі все просто:

 1. Потрібно вимити голову з вечора, підсушити, але не до кінця.
 2. На трохи вологе, ретельно розчесані волосся нанести трохи мусу або пінки для укладання.
 3. Потім окремі пасма фіксуються за допомогою бігуді.
 4. На ранок можна їх зняти, збити руками вийшла хвилясту масу і насолоджуватися новим образом.
до змісту ↑

Відмінний вибір - щипці

Попередній спосіб хороший для круглих завитків, а як зробити легкі хвилі на короткому волоссі? Відповідь проста - за допомогою щипців. Цей універсальний прилад здатний як випрямити природні локони, так і створити кучері на прямих від природи волоссі. Для короткої шевелюри підійдуть більш вузькі щипці, з шириною пластини до двох з половиною сантиметрів.

 1. Перед початком завивки потрібно вимити і добре висушити голову - мокре волосся не варто піддавати тепловій обробці. Рекомендується нанести на них спеціальне термозахисної засіб, щоб щипці заподіяли якомога менше шкоди.
 2. Далі слід відокремлювати пасма і захоплювати їх приладом на відстані пари сантиметрів від коренів. Необхідно робити це акуратно, щоб не обпекти шкіру. Чим тонше будуть пасма, тим дрібніше вийдуть хвилі, і навпаки. Так що для створення більш плавних завитків майбутні локони потрібно брати товстіший.
 3. Захопивши щипцями пасмо, її потрібно намотати знизу, залишивши кінчик прямим. Завдяки цьому зачіска буде виглядати більш природно.
 4. Тепер треба потримати завиток секунд 5-10 і відпустити його. Це слід повторити з усіма волоссям, крім чубчика - її зазвичай не завивають. Щоб легше справлятися з окремими пасмами, можна скористатися шпильками або перукарнями зажимами - закріпити ними поки не потрібні ділянки.
 5. Починати завивку необхідно з нижніх пасом, від потилиці до маківки. Коли буде оброблена вся голова, зачіску треба збити пальцями і злегка закріпити лаком.

до змісту ↑

Нестандартне застосування шпильок

Ще один спосіб зробити хвилі на короткому волоссі - використовувати шпильки. Вони менше травмують пасма, ніж щипці, а завитки виходять більш легкими і природними, ніж при завивці за допомогою бігуді. Результатом стає чудова зачіска - виразні хвилі надають обсяг стрижці і виглядають дуже красиво.

 1. Чисті, трохи вологі пасма товщиною сантиметра півтора потрібно послідовно накручувати на палець, але не дуже туго.
 2. Потім кожен локон зняти і прикріпити до голови шпилькою. Оскільки спати з такою завивкою не дуже зручно, її роблять з ранку і висушують феном.
 3. Знявши шпильки, локони розбирають пальцями, струшують і трохи збризкують лаком для довговічності.

Ось так легко і просто, майже без зусиль можна змінити коротку зачіску і поліпшити настрій!