Як зробити пучок на короткому волоссі?

Як зробити пучок на короткому волоссі?

забрали в пучок волосся виглядають доглянуто і привабливо. І похвалитися такою зачіскою здатні не тільки довговолосі дівчата. Навіть невеликі прядки можна елегантно укласти, створивши ілюзію обсягу. Варіантів, як зробити пучок на короткому волоссі, існує досить багато.

Зміст статті

  • Пучок з начосом
  • Повітряний пучок
  • Пучок з "равликів"
  • Пучок з "бубликом"

Пучок з начосом

В цьому випадку зробити об'ємний пучок допоможе будь-який засіб для фіксації. Його потрібно нанести на волосся, трохи вологі після миття. Після цього потрібно просушити голову феном, а потім зібрати всі пасма в хвіст.

На наступному етапі на волоссі, по всій довжині, виконується начісування. Потім шевелюру треба розділити на невеликі пасма. Їх кінчики необхідно закріплювати по колу біля основи хвоста невидимками, домагаючись того, щоб між пасмами не було зазорів. Готовий пучок скропити лаком.

до змісту ↑

Повітряний пучок

Для створення цієї зачіски локони потрібно спочатку завити. А потім знову ж зібрати в хвіст. Якщо знизу вибиваються пасма, їх потрібно притиснути додатковими невидимками. Волосся знову розділяються і по частинах закріплюються навколо гумки, що фіксує хвіст. Вийде грайливий, в'юнкий пучок, який буде виглядати на голові дуже симпатично.

до змісту ↑

Пучок з "равликів"

А це варіант привабливого і забавного пучка, який підходить для короткої стрижки.Для його створення шевелюру також треба розділити на довільну кількість пасом, але при цьому волосся не збираються в хвіст, а залишаються вільними. Пасма по черзі скручуються в акуратні джгутики і в подібному вигляді фіксуються невидимками або шпілечкамі. Пучок з вийшов "равликів" буде виглядати цікаво і стильно.

до змісту ↑

Пучок з "бубликом"

Спеціальна гумка або навіть звичайний скручений носок з відрізаним переднім краєм стане прекрасним допоміжним предметом для створення красивого образу. Як зробити пучок на короткому волоссі за допомогою такого аксесуара? Для цього вся маса волосся збирається звичайної гумкою в хвіст. Потім на нього надівається "бублик". Волосся розподіляються поверх бублика, так щоб повністю закрити предмет.

Потім використовується ще одна гумка, яка стягне пасма біля основи пучка. Стирчать з-під гумки кінчики волосся залишиться докласти якомога ближче до пучку і закріпити невидимками. Для більшого ефекту всю конструкцію рекомендується красиво обмотати складеним хусточкою або доповнити шпилькою. Шикарний пучок готовий!

На відео також продемонстрований один із способів створення привабливого пучка: