Як зробити бублик для волосся?

Як зробити бублик для волосся?

Останнім часом трендом серед укладок став пучок-бублик. Це стильна і універсальна зачіска, яка прекрасно підійде для пляжного відпочинку, ділової або романтичної зустрічі. Багато модниць, які хочуть приміряти такий образ вперше, задаються питанням, як зробити бублик для волосся. Насправді це зовсім не секрет і виготовити його нескладно самостійно.

Зміст статті

 • Переваги зачіски-бублик і для яких волосся вона підходить
 • Створення зачіски-бублик: що потрібно?
 • Як самостійно зробити бублик для волосся?
 • Класичний пучок-бублик з волосся

Переваги зачіски-бублик і для яких волосся вона підходить

Цей вид укладання є універсальним. Її можуть собі дозволити не тільки володарки довгого волосся, але і дівчата з пасмами середньої довжини. Переваги "бублика" в тому, що локони надійно зібрані і не вибиваються з хвоста протягом всього дня. Можна сміливо відправлятися на будь-який захід і не переживати за укладку.

Зачіска-бублик має величезну кількість варіацій виконання і оформлення. Місце розташування пучка може бути абсолютно різним. Від простору фантазії залежить і прикраса бублика. Часто його обрамляють витонченої кіскою з фігурними шпильками. Це дозволяє надати образу романтичності.

Бублик прекрасно виглядає і з прямою чубчиком, і без неї.Також зачіска абсолютно не залежить від густоти волосся. Вона навіть може надати рідким пасмам більше обсягу. Але для цього важливо підібрати бублик в тон кольору локонів.

до змісту ↑

Створення зачіски-бублик: що потрібно?

Важливо врахувати, що бублик виконується тільки на чистих волоссі. Для нього знадобляться:

 • дві тонкі резиночки;
 • кілька невидимок;
 • кілька шпильок;
 • бублик;
 • різні декоративні прикраси за бажанням.

Як правило, для створення пучка застосовується поролоновий бублик, який можна купити, наприклад, в спеціалізованому перукарському магазині. Однак буває так, що під рукою потрібного аксесуара просто немає. Це не привід засмучуватися, адже існує один вірний спосіб, як зробити бублик для волосся своїми руками.

до змісту ↑

Як самостійно зробити бублик для волосся?

Для цього знадобляться старий носок або капронові колготи та ножиці. У носка / колгот відрізається та частина, де зазвичай розташовуються пальці. Потім заготовку (утворилася своєрідну трубу) закручують всередину. Виходить бублик не гірше покупного.

Варто відзначити, що з ненатуральних тканин виходять більш міцні бублики. Єдиним їх відмінністю від покупних є, мабуть, обмеженість в кольорах і відтінках. Якщо магазинний можна підібрати рівно в тон кольору волосся, то з саморобним все буде трохи складніше. В цьому випадку потрібно дотримуватися загального правила: для темного волосся підійдуть бублики приглушених відтінків, а для русявих - коричневі.

до змісту ↑

Класичний пучок-бублик з волосся

Варіацій використання бублика на волоссі існує величезна кількість. Однак і донині популярним залишається класичний пучок.Зробити його дуже просто:

 1. Чисті сухе волосся добре розчісується. Важливо, щоб пасма були ідеально гладкими, тому власницям кучериків і завитків доведеться застосувати праску для випрямлення локонів.
 2. Під час розчісування потрібно придумати, в якому місці на голові буде розташовуватися пучок. Більшість дівчат вважають за краще досконалу класику - на потилиці.
 3. Після того як місце визначено, зав'язується звичайний кінський хвіст. Для закріплення волосся краще використовувати широку гумку з тканини.
 4. Далі на волосся нанизується саморобний (або покупної) бублик з запасом кінчиків приблизно в 5-7 см. Їх потрібно обернути навколо аксесуара і продовжити накручувати по всій довжині пасом, аж до основи хвоста. Дуже важливо останній оборот зробити максимально туго, щоб зачіска нікуди не "поповзла" за день.

Щоб переконатися в правильності виконаних дій, досить покрутити головою в різні боки. Якщо пучок на місці - все відмінно. Цілком можливо, що в результаті з'являться вибилися прядки. Їх легко закріпити невидимками або засобами для укладання. В результаті пучок повинен бути ідеально гладким.