Як зробити невидиму папку

Як зробити невидиму папку

Будь-який користувач комп'ютера хоч раз у своїй "мережевий" життя мріяв приховати папку або файли від сторонніх очей. Адже така необхідність може виникнути спонтанно. Цікаві фотографії або відео, конфіденційна інформація, секретні файли - все це може стати об'єктом приховування. Але ховати папку в файлової системі Windows проблематично, так як в подальшому її буде складно знайти. Кращим варіантом є створення невидимої папки в зручному для вас місці. Про те, як зробити невидиму папку на робочому столі, поговоримо в цій статті.

Для створення невидимої папки не знадобляться сторонній софт або спеціальні знання в програмуванні. Зробити таку папку для приховування інформації від сторонніх очей може будь-який користувач, слідуючи певною схемою. Дану папку неможливо "побачити" ні за допомогою відкриття "прихованих" файлів, ні за допомогою спеціальних програм. Принцип "невидимої" папки в тому, що у неї немає назви (пусте) і ярлик папки є прозорим.

Процес створення невидимої папки

Якщо вас все ще цікавить питання, як зробити невидиму папку, то будьте готові до наступних дій.

1. Створюємо на робочому столі вашого комп'ютера звичайну папку. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою на робочому столі і вибрати "Створити >> Папку".

натисніть на картинку для збільшення

2. Тепер свіжостворений папці потрібно задати "невидиме ім'я". Якщо просто намагатися вставити пробіли, то папка не змінюватиме свою назву. Задати порожнє ім'я папки можна двома способами:

2. 1. При перейменування папки затискаємо кнопку Alt на клавіатурі і на цифровому блоці набираємо 2 5 5. Пам'ятайте, що при наборі цифр клавішу Alt потрібно утримувати. Потім натискаємо Enter, і папка отримає невидиме назву. Головне, вводити цифри зі спеціального блоку справа. При введенні "255" з кнопок, розташованих нижче клавіш F1-F11, папку перейменувати не вийде.

2. 2. Для власників ноутбуків і нетбуків з клавіатурою без цифрового блоку є інший спосіб перейменування папки. Відкриваємо меню "Пуск", вибираємо "Все програми", переходимо по шляху "Стандартні >> Службові" і натискаємо "Таблиця символів". Знаходимо "порожній" символ.

Вибираємо його звичайним кліком, а потім натискаємо на кнопки "Вибрати" і "Копіювати".

Таким чином, порожній символ скопіюється в буфер. Для того щоб перейменувати папку, натискаємо правою кнопкою на ній, вибираємо "Перейменувати" і вставляємо "порожній" символ з буфера. Потім натискаємо Enter. У підсумку ми отримаємо безіменну папку, яку залишилося зробити невидимою.

3. Натискаємо правою кнопкою на "безіменною" папці і вибираємо меню "Властивості". У новому віконці натискаємо на вкладку "Налаштування" і внизу вибираємо "Змінити значок". Знаходимо і вибираємо порожній значок, тиснемо "Застосувати", а потім "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

Все, невидима папка на Windows 7 створена.

натисніть на картинку для збільшення

Таким же способом можна створити невидиму безіменну папку на будь-який операционке сімейства Windows.Тепер папку-невидимку можна розмістити в будь-якому місці. Головне, не забути розташування папки. За своїми властивостями папка нічим не відрізняється від інших папок у вашій системі. Просто у неї немає імені і замість значка - прозорий фон.

Процес створення невидимої папки наочно показаний в цьому ролику: