Як освітлити чорні фарбоване волосся?

Як освітлити чорні фарбоване волосся?

Кожна жінка протягом життя хоча б раз експериментувала зі своїм волоссям, і особливо з їх кольором. Тільки ось блондинкам легше, адже будь-який сподобався тон лягає добре. А що стосується брюнеток - у них шанси домогтися бажаного відтінку не дуже великі. Якщо ж волосся до того були пофарбовані в чорний колір, то навіть деякі фахівці стверджують, що змінити імідж можливості немає. Але спробувати варто, адже кілька прийомів все ж є. А починати треба з освітлення темних пасом. Тому попередньо слід розібратися, як освітлити чорні фарбоване волосся.

Зміст статті

  • Косметичними засобами
  • Народні методи освітлення
  • Часткове освітлення

Косметичними засобами

Для вирішення цього питання краще звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. Професіонали правильно підберуть концентрацію компонентів і точно визначать час, покладене для освітлення кожного типу волосся. Купуючи засіб самостійно, необхідно уточнити, чи призначене воно для темних пасом. У торговельній мережі можна відшукати освітлюючий шампунь.

Але якщо все-таки було прийнято рішення зайнятися висвітленням чорного волосся в домашніх умовах, тоді слід все ретельно обміркувати і добре зважити, оскільки процес цей дуже важкий і навіть ризикований.Чим темніше колір локонів, тим складніше його освітлити. Якщо коли-небудь волосся піддавалися фарбуванню хною, то можна отримати непередбачуваний результат. Висвітлювати чорний колір одним прийомом можна - це шкодить здоров'ю пасом. Переважно проводити процедуру в кілька етапів.

до змісту ↑

Народні методи освітлення

Змити фарбу реально перекисом водню, але це може пошкодити структуру волосся. Тому даний прийом використовується тільки в крайньому випадку. Хто все ж таки зважиться на подібну процедуру, повинен знати, що голову заздалегідь краще не мити, - в такому разі шкіру і пасма захищає природна жирова змазка.

Саме натуральний засіб для освітлення і, звичайно, найлегше - це мед. Він не тільки зволожує і живить волосся, але і освітлює їх. Це відбувається завдяки вмісту в ньому ферменту, який виробляє перекис водню в невеликих кількостях. А перекис, як відомо, володіє отбеливающими властивостями. Можна нанести мед на локони в чистому вигляді або з додаванням води, зробивши консистенцію рідшою. Одягти поліетиленову шапочку, витримати 30 хвилин і змити шампунем. Хороший результат вийде, якщо в мед додати оливкове масло, а далі діяти, як в попередньому рецепті.

Досить щадний метод - протруювання. Сенс його в тому, що верхній шар пасом обезжиривается за допомогою спеціальних засобів, а центральна частина волоса розкривається. В даному випадку процес протікає швидше, ніж з медом. Якщо колір потрібно поміняти кардинально, то освітлюючі маски можна придбати в магазині і діяти згідно з інструкцією. Але при бажанні освітлити шевелюру за все на кілька тонів маску легко приготувати власноруч.

На 1-2 тони освітлити локони цілком реально за допомогою маски з кориці. Для цього порошок змішують з бальзамом для волосся в пропорції 1: 2, втирають в коріння, потім розподіляють по всій довжині, надягають шапочку, тримають приблизно 6-7 годин, а потім змивають.

до змісту ↑

Часткове освітлення

Додати образу свіжість і змінити стиль допоможе мелірування, тобто часткове освітлення. Домогтися цього дозволить застосування спеціальної змивки "Блондоран", до складу якої входять шампунь, вода, окислювач. Процедуру можна провести в три етапи, і кожен раз волосся треба добре мити. Цей вид освітлення проводиться і вдома, але неодмінно потрібно все робити відповідно до інструкції, строго дотримуючись час очікування.

Ознайомившись зі способами, як освітлити фарбовані чорне волосся, кожна особа прекрасної статі сама вирішить, який варіант найбільш оптимальний для її шевелюри.