Як дізнатися майбутнє?

Як дізнатися майбутнє?

Дізнатися, що вас чекає, можна методом ясновидіння і за допомогою ворожінь. Ворожіння - самий простий і зручний спосіб, як дізнатися майбутнє. Він не передбачає тривалого навчання, якщо тільки ви не плануєте присвятити життя професії провісника. Для нього не потрібні розвинені екстрасенсорні здібності. Для багатьох методів не потрібно навіть спеціального інструментарію (астрологічних таблиць, особливих колод карт, рун). Поворожити можна прямо зараз, без довгої підготовки.

Зміст статті

  • На кавовій гущі
  • На гральних картах
  • Нумерологія

На кавовій гущі

Заваріть міцну каву. Сформулюйте питання, налийте кави в чашку, зачекайте, поки осяде гуща, а потім випийте його, залишаючи на дні гущу і з ложку рідини. Тричі поверніть чашку за годинниковою стрілкою, щоб залишки кави рівномірно розподілилися по стінках посудини, і швидко переверніть її вниз, на блюдце. Розгляньте, які малюнки вийшли на стінках чашки.

Професійні ворожки на каву розрізняють кілька сотень символів, в тому числі і різні варіації одного і того ж символу. Якщо ви не горите бажанням вивчити мистецтво ворожіння, а хочете дізнатися прогноз для себе тут і зараз, то довіртеся інтуїції. Запитайте себе, що нагадує вам ту чи іншу пляма, а потім - які асоціації пов'язані з цією річчю. Наприклад, якщо пляма схоже на собаку, а собака для вас тісно пов'язана з поняттям один , то можете бути впевнені, що у вирішенні питання, на який ви гадаєте, вам допоможуть друзі.Але якщо ви боїтеся собак, то малюнок попереджає про небезпеку.

Є і плями, які ні на що не схожі: лінії, кола. Лінія - символ того, як буде йти ваше життя. Рівна - гладко і без турбот, переривчаста - з проблемами, ламана - з пригодами. Коло - це ваше оточення. Великий - навколо вас багато людей, розірваний - в ваш коло знайомих увійде хтось новий.

до змісту ↑

На гральних картах

Щоб передбачити майбутнє по картах, потрібно вміти тлумачити їх значення. Але якщо ви хочете поворожити прямо зараз, то у вас немає часу навчатися трактуванні карт. Є чудовий спосіб, як дізнатися майбутнє людини, не враховуючи значення карт.

Візьміть малу (36 карт) колоду. Поки ви її перемішують, загадайте бажання або задумайте питання, на яке можна відповісти "так" або "ні". Тримайте колоду в лівій руці догори сорочкою. Потім викладіть зліва направо чотири верхні в колоді карти, теж не "засвечівая" їх, на них - наступні чотири, і так поки не розійдеться вся колода. Візьміть першу стопку, поверніть таким чином, щоб ви бачили, які саме у вас карти. Відкладайте в сторону всі карти, поки не зустрінеться туз. Туз і все, що залишилося в стосі після нього, відкладіть окремо: саме ці карти вам будуть потрібні. Точно так же приберіть зайві карти з кожної стопки, а залишки кладіть на першу. В результаті у вас вийде одна стопка, в якій зібрані всі потрібні карти. Чи не перемішуючи, поверніть її сорочкою вгору і розкладіть карти так само, як в перший раз, але вже на три стопки. Знову приберіть "зайве" з кожної стопки, а залишок точно так же розкладіть знову, на дві стопки. Приберіть зайве. Складіть залишки разом. Ще раз розкладіть карти, в одну стопку (тоді верхня зараз карта виявиться в самому низу).Чи не перемішуйте! Відкрийте карти віялом. Якщо у вас залишилися тільки тузи, а всі інші карти вибули, то відповідь на питання - "так", а бажання обов'язково збудеться. Якщо між тузами є карти, але по краях колоди - тузи, то відповідь "може бути", а бажання збудеться не без зусиль. Якщо ж хоча б з одного краю - НЕ туз, то бажання не збудеться, а відповідь - "ні".

до змісту ↑

Нумерологія

Спочатку займіться датою народження. Запишіть в ряд число, номер місяця і рік, і для конкретного випадку цифри. Якщо вийшло двозначне число, знову складіть його цифри. На нулі не варто звертати уваги.

До речі, вийшло число - це вже шанс, як дізнатися майбутнє за датою народження, але не на конкретний день, а в загальному. Люди з кінцевої четвіркою люблять стабільність і постараються зробити своє життя передбачуваною, "одиниці" - яскраві лідери, які люблять увагу, а, наприклад, "сімки" - інтуїтивні, чутливі інтроверти, які навряд чи коли-небудь виявляться в гущі подій. У "шісток" же буде виражений естетичний смак, і вони можуть зв'язати своє життя з творчістю.

Тепер точно так само поступите з датою, на яку ви гадаєте. І в кінці складіть обидва числа - народження і дати прогнозу.

Ось характеристика отриманого кінцевого результату:

1 - в цей день вас чекає удача у всьому.

2 - день складнощів і перешкод. Краще не проявляти активності, а займатися звичними і спокійними справами.

3 - день підвищеної активності, руху, напору.

4 - день для зосереджених роздумів. Невдалі нові починання.

5 - день пригод і авантюр.

6 - урівноважений і гармонійний день.

7 - день, хороший для інтелектуальної і творчої роботи і для підведення підсумків.

8 - день для важливих справ.

9 - день для того, щоб починати нове і просувати вперед вже розпочате.