Як зняти з себе порчу

Як зняти з себе порчу

Є багато способів позбутися від псування. Деякі з них відомі лише цілителям і відунів і тримаються в секреті. Це робиться не для того, щоб люди не могли допомогти собі самі, а тому, що вони вимагають великої майстерності і особливих здібностей. Але є і прості методи. Їх може освоїти кожен, хто зацікавився тим, як зняти з себе порчу в домашніх умовах. Один з таких доступних способів - змова.

Зміст статті

  • З чого складається змова
  • Як діє змова

Змова - це слова, наповнені енергією. Важливо, що він є незмінним: слова в ньому переставляти місцями, пропускати, замінювати іншими не можна. Тому перш за все потрібно добре вивчити текст змови на зняття порчі. Є два види змов. В одних ведунья звертається до помічника і закликає його впоратися з псуванням. В інших звертається до самої псування або хвороби і наказує їм піти.

У змовах першого типу найкраще вибирати в помічники Сонце. Найефективніший ритуал виходить на світанку, але буває і так, що потрібно створити його вдень або ввечері. Якщо ви робите це на відкритому повітрі, то стаєте особою до Сонця, якщо в приміщенні, то вікно має бути відкрите і в нього ви повинні бачити Сонце. А якщо вікна на цю сторону світла в квартирі немає, то хоча б станьте обличчям туди, де в цей час воно знаходиться.

Другий тип змов читається над тією людиною, на якому псування, хвороба або пристріт, або над водою, свічкою, ліками, маззю з лікувальних рослинних компонентів, предметами особистого користування.

З чого складається змова

Змови беруть початок з тих часів, коли люди наділяли особистісними якостями все, що їх оточує: природу, погодні явища, хвороби, удачу. Найдавніший вид змови - наказ, що супроводжується ритуальним дією або жестом.

В ритуалі змови бере участь цілий "колектив". Перші дві персони очевидні: сам знахар і, якщо він допомагає не собі, а кому-то, заговорює. Є ще дві великі групи зі своїми завданнями і функціями: уособлені хвороби або псування (сестри-лихоманки, Крикса-плакса, туга, сухість) і окремі частини тіла. Часто змову вказує "тілесний" шлях виходу псування: "Піди з ясних очей в чорні брови, з чорних брів в голову, з голови в хвіст, з хвоста в землю".

В змові обов'язково згадуються і перераховуються частини тіла, причому вони порівнюються з іншими речами живої та неживої природи (волосся - колос, трава; кров - вода та ін.). Людина як би розбирається на частини, потім "перевіряється" його пристрій через ототожнення з об'єктами природи, і після він "збирається" заново, але вже без зайвих, привнесених ззовні шкідливих елементів - хвороби або псування.

Крім того, в змові часто є помічник - Сонце, мати-земля, християнські святі і ангели. Це - помічники вищого "рангу". Деякі проблеми можна довірити і помічникам простіше: тваринам і фольклорним міфічним створінням. Тому змов дуже багато: не тільки універсальні, але і позбавляють від конкретної хвороби, напасті або виду псування.

Змова закінчується незмінною ритуальною фразою ( "Слово моє міцно", "Повік", "Амінь").

до змісту ↑

Як діє змова

Якщо ви стурбовані тим, як зняти з себе порчу та вроки, ви повинні зрозуміти, що таке псування. Це - недуга через згубного чаклунства. Він не завжди проявляється фізичним нездужанням. Ознаками псування можуть бути душевні хвороби, невдачі в справах або в особистому житті.

Завдяки магічним, правильно обраним і розставлених, словами і за допомогою Вищих сил, до яких знахар звертається в тексті змови, він створює енергетичну програму зцілення. На енергетичному рівні вона знищує вади в тонкій оболонці людини. Ці вади викликані чаклунством, псуванням або навіть просто недобрим словом: вимовлене в невдалий час, таке слово стає пристрітом. Крім того, вона латає діри, які залишилися в біополе після видалення шкідливого елемента.

Змова починає діяти відразу, якщо прочитаний безпосередньо на людину. Якщо він робився на воду, свічку або на предмет, то почне діяти після того, як заговорювати вип'є воду або вмиється їй, запалить свічку або застосує заговорений предмет. Бажано, щоб між часом, коли читався змова, і використанням предмета не було великого розриву (не більше 3 днів).

Перед читанням змови потрібно привести себе в порядок, очиститися фізично і духовно: вимитися, надіти чисту вільний одяг, краще з натуральної тканини, прочитати молитву, внутрішньо заспокоїтися, простежити, щоб навіть на задвірках свідомості не були присутні негативні почуття - гнів, заздрість , роздратування. Не читайте змову в дні, коли нездужає.Приміщення для обряду має бути чистим і провітреним. Приберіть все, що може відвернути.

Пам'ятайте, що слово - це сила, і її не можна використовувати з бажанням нашкодити і з корисливими цілями.