Як позбутися від реклами в інтернеті

Як позбутися від реклами в інтернеті

Інтернет-реклама є для власників сайтів основним джерелом доходу. За ефективністю вона перевершує всі інші типи реклам, але враховуючи, що загальних етичних норм стосовно реклами в Мережі не існує, то нерідко при відкритті сайтів відображається реклама непристойного характеру. Всі ці клікандери з попандери заважають нормальному серфінгу в інтернеті. Як позбутися від реклами в інтернеті і зробити це без шкоди для свого комп'ютера?

Реклама може бути різною: поганий і гарною, агресивною і ненав'язливою. Але в будь-якому випадку вона заважає користувачеві шукати корисну інформацію в Мережі. По суті, громіздка реклама уповільнює завантаження сайтів, а при відкриванні певних сайтів вилазять вкладки з оголошеннями порнографічного характеру. На психіку дорослої людини така реклама, швидше за все, не вплине, але може мати негативний вплив на дітей і підлітків. Причому молодші члени сім'ї більш довірливі, а агресивна реклама найчастіше намагається нав'язати їм будь-які послуги або товари.

Позбутися від реклами в інтернеті можна декількома способами:

  • використання спеціальних програм-блокувальників,
  • використання плагінів до браузерів,
  • за допомогою браузера Opera AC.

Блокувальники реклами для Windows

В інтернеті безліч програм для блокування спливаючих вікон і реклами при відвідуванні сайтів.Найбільш популярна серед них - Adguard. Завантажити її краще з офіційного сайту - // adguard. com

Дана утиліта дозволяє блокувати будь-яку інтернет-рекламу на сторінках браузера, працює з усіма популярними браузерами, включаючи IE, Оперу, Chrome, Firefox і Safari. Крім блоку реклами, вона блокує річ-медіа, відеорекламу, спливаючі вікна і порно-банери. Додатково до всього поліпшується швидкість завантаження сторінок і економиться інтернет-трафік.

Програма спеціально розроблена для Рунета, при цьому після установки не вимагає ніяких налаштувань. Мінус її лише в тому, що вона платна. Пробний період становить 2 тижні, після чого програма запропонує її придбати. Ціна ліцензії Adguard на рік складе 199 рублів. Мабуть, це невелика сума для позбавлення від набридливої ​​реклами.

Про роботу з Adguard докладно розказано в цьому відеоролику:

Розширення для браузера

Для тих, хто не бажає платити за софт, є безкоштовний аналог програми Adguard, тільки у вигляді плагіна для браузера. Adblock Plus - цікаве розширення для браузерів, що дозволяє блокувати рекламу на більшості сайтів. Крім цього, можна завантажити "свої правила" блокування, якщо користувач не бажає бачити на будь-якому сайті певні елементи. Завантажити Adblock Plus можна тут - // adblockplus. org / ru / (під кожен браузер своє розширення).

Втім, крім цього розширення існує ще безліч плагінів для браузерів. Наприклад, якщо задати в пошуку інтернет-магазину Google Chrome запит "adblock", висвітиться велика кількість плагінів. Перейти в магазин з даними запитом можна за адресою: // chrome. google. com / webstore / search / adblock

Браузер Opera AC

Досвідчені користувачі напевно чули про браузер Opera AC.Опера розширеної конфігурації - браузер з купою додаткових опцій, фішок і, що найголовніше, вбудованим блокувальником реклами. Побудований даний браузер на базі звичайної Опери, а завантажити його можна з офіційного сайту // opera-ac. net.

Наприклад, ось так виглядає сайт з рекламою:

А ось так в браузері Opera AC:

Якщо ви не знаєте, як позбутися від реклами в інтернеті, що вимагає вислати СМС, то будь-який з вищевказаних способів допоможе вам , адже вони блокують практично всі банери і спливаючі вікна. Удачі вам і менше реклами в інтернеті!