Як полагодити парасолю-автомат?

Як полагодити парасолю-автомат?

Ремонт парасольки в уявленні багатьох є практично непосильною працею. Тому часто люди не поспішають усувати несправність, а просто міняють зламаний аксесуар на новий. Тим часом розібратися в тому, як полагодити парасолю-автомат, - завдання здійсненне, і частка старанності допоможе повернути працездатність потрібної речі, особливо якщо вона дорога і дуже полюбився.

Справитися з тим, що зламався парасоль-автомат, буде легше, якщо спробувати вникнути в його пристрій. Конструкція парасольки зазвичай передбачає наявність:

  • нижній частині з робочою кнопкою;
  • осі з декількох розсувних труб;
  • спиць, що мають нижню опору і верхню, в якій прихований механізм зі шнуром;
  • двох пружин, різних за довжиною.

Наслідком поломки може стати те, що парасолька-автомат не закривається. В такому випадку проблема нерідко криється в зламаною спиці. Відновити її нескладно за допомогою відрізка металевої трубки. Випрямивши кінці спиці, слід зістикувати їх за допомогою трубки і затиснути місце з'єднання плоскогубцями.

Парасолька утримується в закритому стані завдяки фіксатора. Якщо дана деталь відмовляє в роботі, треба натиснути на стопорний виступ і перемістити його ближче до ручки. Після цього необхідно витягти фіксатор, усунути несправність, випрямивши його, і встановити всі на свої місця.

В деяких випадках починають парасолька-автомат можна, тільки розібравши всю конструкцію.Зазвичай така ситуація буває пов'язана з неправильною експлуатацією вироби. Якщо закривати його не за допомогою призначеної для цього кнопки, а застосовуючи зусилля, може порватися нитка всередині. В результаті парасолька-автомат не відкривається.

В такому випадку доведеться спочатку розпустити спиці, звільнивши їх від скріплює дроту. Потім висмикується штифт біля основи спиць, і вісь парасольки акуратно відділяється від його верхньої частини. При цьому треба стежити, щоб не вилетіли і не загубилися дрібні запчастини. Ручка теж від'єднується. Після заміни шнура парасольку потрібно правильно зібрати.

Відео також описує, як полагодити парасолю-автомат, якщо проблема криється в пошкодженні нитки, що входить в конструкцію виробу: