Як закріпити планшет в машині?

Як закріпити планшет в машині?

З появою смартфонів і планшетів з GPS-чіпами епоха навігаторів наблизилася до завершення. Якщо ще кілька років тому навігація в автомобілі була прерогативою навігаторів від TomTom або Garmin, то зараз практично кожен бюджетний смартфон може показати вам дорогу до найближчого міста. Можливість легкого оновлення карт і більш точної навігації завдяки даним з інтернету, мультимедійний комплекс у вигляді доступу до Мережі, перегляду відео та прослуховування музики роблять смартфони та планшети універсальними пристроями, позбавляючи автовласника від зайвих девайсів. Вартість бюджетних планшетів дозволяє з легкістю замінити навігатор автомобіля, а при особливому бажанні і мультимедійну систему. Де і як закріпити планшет в машині?

В залежності від розміру діагоналі екрану планшета способи його розміщення в салоні можуть різнитися. Якщо діагональ дисплея складає 7 дюймів, а вага не перевищує 400-500 грамів, то куди простіше помістити планшет на спеціальну підставку з присоскою. Тримачі найчастіше використовують для кріплення навігаторів.

Такий спосіб кріплення дозволяє розмістити планшет в салоні автомобіля під будь-яким бажаним кутом завдяки гнеться ніжці і поворотному механізму. Але планшетні ПК з великою діагоналлю дисплея (8, 9-10 дюймів), на жаль, неможливо розмістити за допомогою кредла.

Втім, у продажу зустрічаються кредл з присоскою і злегка зміненим способом кріплення.Крім точки опори на лобовому склі, у кронштейна є регульовані ніжки, які стосуються торпеди автомобіля. Таким чином, нижня частина планшета буквально "лежить" паралельно центральній консолі автомобіля.

Багато автолюбителів, задаючись питанням, як закріпити планшет в машині, часом забувають про простих народних способах. Так, більшість автомобілістів використовують для кріплення чохол-книжку і шматок дроту, кінці якої вставляються в щілини воздуховодов торпеди.

Якщо мова йде про розміщення планшета для задніх пасажирів, то, як правило, застосовуються спеціальні тримачі, що кріпляться за підголовники передніх крісел.

Але використовуючи в машині планшет, не варто забувати про безпеку водіння. Пам'ятайте, що безпека за кермом понад усе. Планшет не повинен закривати огляд водієві і відволікати його від потоку автомобілів.