Як дізнатися, хто навів порчу?

Як дізнатися, хто навів порчу?

Іноді буває недостатньо просто зняти порчу, адже шкідник знову і знову намагається зробити зло. Щоб зупинити ворога, потрібно мати уявлення про його слабкі місця. Але як дізнатися, хто навів порчу, якщо навіть немає припущень ні на чий рахунок? Способів існує більш ніж достатньо, і що найголовніше - навіть непрофесіонал зможе розпізнати свого ворога.

Зміст статті

  • Способи виклику винуватця псування
  • Чи є псування?
  • Обряд зі свічкою
  • Віщий сон

Способи виклику винуватця псування

Як правило, в більшості випадків недоброзичливець проявляє себе через деякий час після початку протидії, тобто після проведення обряду зі зняття порчі негатив йде від жертви, але він не розчиняється в просторі і не тане в повітрі, а прямо відправляється до первісного ланці в цієї магічної ланцюжку. В такому випадку замовнику доводиться несолодко, адже до моменту зіткнення з ним згусток негативної енергії набирає велику силу і б'є дуже боляче. Зазвичай ноги самі несуть ворога до своєї жертви, як і злочинця на місце злочину.

Тут важливо не дати йому підживлення. Варто припиняти будь-які спроби взаємодії. Той, кого попсували, сам зрозуміє з поведінки іншого, хто саме насолив йому.

до змісту ↑

Чи є псування?

Але перш, ніж починати оборонні дії, варто з'ясувати, чи причетна магія до яких-небудь негативних подій.Як дізнатися, наведена порча на людину?

  1. Звертають увагу на очі. Поява білих точок в зіницях свідчить про наявність магічного впливу.
  2. Прокаляют сіль на сковороді і читають "Отче наш". Якщо вона чорніє, то порча присутній.
  3. обкатують все тіло і голову курячим яйцем, читаючи при цьому "Живі допомоги". Після розбивають його і дивляться вміст. Якщо там є кров'яні вкраплення або, що ще гірше, яйце виявляється тухлим, то сильний негатив точно пробив енергетичне поле жертви.

Для діагностики досить використовувати два способи виявлення псування. При позитивних результатах приступають до захисту і оборони.

до змісту ↑

Обряд зі свічкою

Є хитрі шкідники, які ставлять щит від зворотного удару, перенаправляючи весь негатив певними замовляннями на тварину, дерево або іншу людину. До таких доведеться добиратися особливими ритуалами.

Найпростішим є обряд зі свічкою в склянці. Беруть церковну тоненьку свічку і ставлять її в гранований стакан, наповнений водою до середини. Запалюють гніт і починають читати змову в відчинені двері або вікно. Бажано робити це вночі в відьомський годину - з 3 ранку і до першого крику півня. Як тільки свічка почала затухати від води, відразу ж припиняють обряд і мовчки лягають спати, попередньо сховавши всі атрибути ритуалу в місце, куди ніхто не залізе і не знайде їх. Ось слова закликаючи:

Поки грішник не покається,

Від моєї свічки буде маятися.

Нехай на поріг з'явиться

І у всіх своїх злочинах покається.

Амінь.

Слід бути уважним протягом тижня до всіх, хто незвично поведе себе в цей період. Зовсім необов'язково, що ворог прийде і буде просити вибачення.Як правило, в таких ситуаціях замовник псування стає надмірно нав'язливим по відношенню до жертви, звертається з безглуздими проханнями, типу зайняти солі або хліба, намагається зв'язатися з об'єктом свого шкідництва хоча б вербально. Деякі виявляють небувалу наполегливість, щоб хоч якось вийти на контакт з опірним впливу людиною.

Якщо сталася зустріч з винуватцем злодіянь, не можна вступати з ним в діалог, щось давати йому і взагалі взаємодіяти навіть словесно. Йому треба відрізати всі шляхи підступу до жертви, тим самим не даючи підживлення.

до змісту ↑

Віщий сон

Якщо запропонований спосіб виявився слабенький і ворог не виявив себе, то існують інші методи обчислення лиходія, наприклад, віщий сон. З його допомогою легко дізнатися, якщо навели порчу, свого таємного злостивці. Напередодні будь-якого великого свята перед тим, як лягти спати, читають особливий змова, що допомагає побачити винуватця через сновидіння. Ось його слова:

Лягаю спати і бажаю знати,

Хто псування навів, хто шкідник мій,

Через сон і велику силу

Все таємне і приховане подужаю.

Ніщо не встане на шляху у мене.

Покажись мені, обличчя ворога.

Губи, зуби, ключ, замок. Амінь.

Головне, не зачепити руками голову при пробудженні. Побачене нікому не розповідають. Чоловіки замовляють віщі сни за чоловічими днях - на понеділок, вівторок, четвер. Жінкам відведені для цього середа, п'ятниця і субота. Неділя краще ніколи не оскверняти магічними ритуалами.

Після того як ворог став відомий, проводять обряд зняття порчі і потім ставлять на себе і свою сім'ю захист.