Як пофарбувати волосся в білий колір без жовтизни?

Як пофарбувати волосся в білий колір без жовтизни?

Блондинка з ідеально білим відтінком волосся давно стала символом сексуальності і істинної жіночності. Однак натуральний блонд в природі зустрічається вкрай рідко. Процес освітлення вимагає деяких знань про те, як пофарбувати волосся в білий колір без жовтизни.

Сучасна індустрія краси пропонує величезний вибір фарб для волосся, за допомогою яких з процедурою фарбування самостійно може впоратися будь-яка жінка. Проте перетворення в блондинку здатне привести до несподіваних і неприємних результатів. Для того щоб домогтися бажаного білого кольору, потрібно знати кілька секретів.

Перш за все, слід оцінити той відтінок, який мають волосся перед фарбуванням. Найважче доведеться власницям яскраво-рудого або пекучо-чорних пасом. Поява чистого білого тону залежить від природного кольору локонів і природою пігментації, попереднього відтінку, в який вони були пофарбовані, і загального стану шевелюри.

Зміст статті

  • Загальні правила ідеального фарбування волосся
  • Як правильно фарбувати волосся в білий колір?

Загальні правила ідеального фарбування волосся

  • Якщо локони пошкоджені, наприклад хімічної завивки або випрямлення, то перед висвітленням потрібно відновити їх стан за допомогою лікувальних процедур.
  • Раніше пофарбовані пасма потрібно піддати попередньої смивке.Якщо цього не зробити, то жовтизна обов'язково проступить негарним відтінком і бажаний результат буде недосяжний.
  • Брюнеткам потрібно запастися терпінням, тому що перетворення в блондинку пройде в кілька етапів фарбування. Для того щоб процедура була щадить, рекомендується в якості перших освітлений проводити колорирование і мелірування.
  • Для отримання виняткового білого кольору краще зупинитися на фарбах холодних платинових відтінків.

Вирішуючи задачу, як пофарбувати волосся в білий колір без жовтизни, потрібно уважно вибирати засіб для блондирования. На упаковці з хімічним складом для фарбування зазвичай стоїть позначка "без жовтизни". Це, як правило, фарби попелястого холодного тону. Теплі блондинисті тони (медовий, пісочний, пшеничний) обов'язково дають відтінки жовтизни. Краще вибирати засіб на основі мінеральних масел.

до змісту ↑

Як правильно фарбувати волосся в білий колір?

Вся процедура складається з трьох етапів. Кожен з них має свої особливості, тому, щоб результат задовольнив очікування, необхідно враховувати всі нюанси.

  1. Підготовка до Блондування. Попередньо потрібно здійснити змивку старої фарби спеціальним хімічним складом. Це можна зробити в салоні або будинку самостійно. Таке знебарвлення - небезпечна для шевелюри процедура, і вона здатна серйозно нашкодити волоссю, але без неї до фарбування в блонд краще не приступати. Власниці рудого локонів після змивки можуть отримати пасма вогняного кольору. Не варто цього лякатися. Це звичайне явище, яке пояснюється особливостями пігментів рудої фарби.
  2. Фарбування в білий колір.Приступати до фарбування рекомендується після тижневої перерви (7-10 днів). Ідеального білого відтінку можна домогтися в результаті не менше трьох процедур фарбування з перервою в 20-25 днів. Таке поетапне блондирование прибере всі небажані відтінки і відблиски жовтого кольору. Процедуру фарбування не варто проводити під час вагітності або менструацій, коли істотно змінюється гормональний фон організму жінки. На тлі цих змін можна отримати несподіваний синьо-зелений відтінок волосся.
  3. Догляд за фарбованим волоссям. Відразу після процедури фарбування потрібно підживити волосся відновлює бальзамом. Далі рекомендується робити лікувальні маски спеціальними оліями 2 рази в тиждень.

Отже, для того щоб знайти ідеальний білий колір, слід запастися терпінням. Правильно оцінивши стан волосся, потрібно вибрати щадний засіб, яке допоможе без неприємних сюрпризів домогтися очікуваного результату.