Як пофарбувати волосся перекисом водню?

Як пофарбувати волосся перекисом водню?

Одна з найпопулярніших процедур, які проводять з волоссям, - освітлення. Здається, блонд ніколи не вийде з моди. Однак його потрібно постійно підтримувати, щоб уникнути цього прокляття блондинок - темних коренів. Збагативши кілька разів салони, жінки починають шукати відповіді на запитання, як пофарбувати волосся перекисом водню. Воно й не дивно: це самий простий і доступний спосіб зробити їх світліше. Однак тут чимало підводних каменів, яких слід уникати.

Зміст статті

  • Як не нашкодити
  • Перетворення починається

Як не нашкодити

Важливо пам'ятати, що перекис водню - досить агресивне хімічне з'єднання. Не дарма ж в аптеках вона продається у вигляді тривідсоткового розчину! Більш концентрований препарат впливає на волосся сильніше, і все-таки досвідчені фахівці радять: краще провести кілька сеансів освітлення слабкою перекисом.

Не рекомендується тримати засіб на волоссі більше години. Оптимальний час - 30-45 хвилин в залежності від необхідної глибини освітлення. Визначають тривалість сеансу просто: заздалегідь наносять перекис на непомітну прядку і дивляться, за скільки хвилин вона придбала потрібний відтінок. Якщо з'явилися неприємні відчуття на голові - це сигнал негайно все змивати. Взагалі, перед процедурою бажано перевірити, як шкіра реагує на перекис: нанести трохи засобу на внутрішній згин ліктя і з'ясувати, чи не буде роздратування.

Краще не піддавати освітленню сухе і ламке волосся, недавно пофарбовані або після хімічної завивки - варто почекати щонайменше два тижні. Але потрібно пам'ятати, що навіть сама здорова шевелюра після знебарвлення потребують додаткового догляду. Всі перераховані вище нюанси необхідно враховувати перед тим, як пофарбувати волосся перекисом водню.

до змісту ↑

Перетворення починається

Перед процедурою бажано голову не мити (щоб залишити на волоссі природний захист у вигляді шкірного сала) і не мочити. Для зручності обробки пасма розділяють і закріплюють шпильками. Перекис наносять двома способами - спреєм або ватним тампоном, кому як більше подобається. Для першого варіанту препарат наливають в чисту і суху пляшечку з розпилювачем.

Потрібно пам'ятати, що в природному стані кінчики завжди світліше коренів. До такого ефекту необхідно прагнути і в цьому випадку. Обробляти волосся слід, починаючи знизу. Вони повинні бути ретельно зачесане, щоб освітлювач ніде не накопичувався. Кожна пасмо змочується тампоном або спреєм. Потім потрібно чекати прояснення - тим довше, чим темніше початковий колір.

Зараз волосся беззахисні як ніколи: кератіновие лусочки підняті, меланін зруйнований. Тому мити пасма після знебарвлення краще бессульфатним шампунем, а змивати його - якісної, чистою водою. Не обійтися і без хорошого кондиціонера, інакше можна отримати суху і тьмяну солому на голові. Його ретельно втирають в коріння і залишають на півгодини, а потім не менш ретельно змивають великою кількістю води, щоб волосся не ставали жирними занадто швидко. Припустимо також обполоснути голову розчином оцту або лимонного соку.

Потрібно пам'ятати, що перекис непогано діє на світлу або русяву шевелюру. Темна, звичайно, теж стане набагато світліше, але є ризик отримати жовтизну. Ті, кого не влаштовує такий відтінок, можуть скористатися фіолетовими відтіночними бальзамами і шампунями - цей колір нейтралізує жовтий.

Поставивши собі за мету пофарбувати волосся перекисом водню будинку, не можна забувати, що вони тепер пошкоджені. Слід якомога менше вдаватися до допомоги фена і прасування, більше уваги приділяти зволоженню. І тоді локони порадують не лише бажаним кольором, але і здоровим блиском.