Як намалювати кішку

Як намалювати кішку

Кішка - граціозна створення природи. Вона може бути те небезпечною хижачкою, то беззахисним ласкавим кошеням, то злобно шипіти, то ніжно муркотіти. Кішки настільки різні, що будь-який художник знайде модель на свій смак.

Зміст статті

  • Як намалювати звичайну кішку
  • Як намалювати красиву кішку
  • Малюнок для дітей

Як намалювати звичайну кішку

Перед тим як намалювати кішку, необхідно визначити кілька моментів:

  • зовнішній вигляд кішки (кошеня або дорослий кіт, забарвлення, забарвлення, шерсть та інше);
  • поза (починаючому художникові краще малювати кішку, яка сидить або стоїть);
  • положення кішки (найлегше малювати хижачку анфас або в профіль).

Безсумнівно, кішка в русі і впівоберта виглядає реалістичніше, але такий малюнок вимагає від художника наявності досвіду.

Починати бажано з простих начерків, без промальовування дрібних деталей, поступово ускладнюючи малюнки. Спочатку необхідно зобразити кішку схематично, використовуючи геометричні фігури, кола, овали, прямокутники, а потім можна переходити до промальовування. Лінії повинні бути плавними, кути - закругленими.

Найкраще покласти поруч картинку або фото і малювати поетапно.

натисніть на картинку для збільшення

На малюнку показано, як поетапно намалювати просту кішку, яка стоїть.Більш складний майстер-клас з малювання кішки, яка сидить, можна подивитися на відео:

Перші малюнки краще виконувати простим олівцем, потім можна додати колір за допомогою кольорових олівців, пастелі, акварелі та інших матеріалів.

Вирішуючи, як намалювати кішку простим олівцем, необхідно враховувати пропорції тваринного і дотримуватися симетрію. За одиницю виміру зазвичай приймають голову кішки. Потрібно пам'ятати, що в залежності від пози, віку і стану пропорції хижачки будуть різнитися:

  1. Тулуб кішки становить в довжину приблизно 4 голови. Хвіст - 2-2, 5 голови. Лапи - близько ⅓ тіла, при цьому задні лапи повинні бути довші за передні.
  2. Окремо промальовування вимагає голова кішки. Її зображують у вигляді кола або овалу. У котів голова велика і кругла. У кішок - дрібніше, загострюється донизу. Для зручності можна накреслити сітку, в яку потім буде вписана мордочка тварини. Спочатку потрібно намалювати вертикальну лінію, а потім на однаковій відстані одна від одної провести 4 горизонтальних лінії. Вони покажуть розташування кінчиків вух, чола, верху очей і носа. Ще 2 вертикальні лінії стануть точками зовнішніх кутів очей. Очі знаходяться приблизно в центрі мордочки. Ніс повинен розташовуватися посередині між центром мордочки і підборіддям. Рот - посередині між носом і підборіддям.
  3. У кошеняти в порівнянні з дорослим котом голова по відношенню до тулуба більше. Лапи і шия - товсті і короткі, вуха і очі - великі, а рот і ніс - маленькі.

Голова часто викликає найбільші труднощі у початківців художників, тому нижче наводиться, як її малювати поетапно.

натисніть на картинку для збільшення

Можна самостійно спробувати намалювати голову кішки анфас.Можливо, це буде простіше, так як малювати симетрично легше.

до змісту ↑

Як намалювати красиву кішку

Приємно навчитися малювати справжню кішку, але вдвічі приємніше, якщо вона буде красивою, породистої.

Перед тим як красиво намалювати кішку, необхідно вивчити її особливості, запам'ятати породні ознаки. Найяскравіше враження справляють пухнасті кішки з контрастним кольором і забарвленням шерсті, наприклад гімалайська блакитна.

натисніть на картинку для збільшення

Простий і красивий малюнок не залишить байдужими самого художника і глядачів.

до змісту ↑

Малюнок для дітей

Діти часто малюють кішок. Однак наведені схеми можуть виявитися складними для маленьких художників.

Батьки можуть запропонувати дитині спрощений варіант. Найкраще почати малювати разом з малюком і показати порядок дій на власному прикладі. Отриману картинку потрібно розфарбувати. Діти люблять яскраві, барвисті малюнки.

натисніть на картинку для збільшення

Не варто боятися труднощів, для творчості не існує кордонів. Терпіння і посидючість допоможуть створити чудові малюнки і картини, на яких оживуть красиві і горді кішки, хитрі і жваві коти, грайливі і миловидні кошенята.