Як завантажити відео з Майл. Ру?

Як завантажити відео з Майл. Ру?

У багатьох користувачів виникають проблеми із завантаженням відеороликів з Мережі. Жоден з існуючих місць для розміщення відеофайлів не дозволяє завантажувати відео на комп'ютер. Хоча YouTube вже пішов назустріч користувачам, і, можливо, незабаром дозволить завантаження відеороликів через мобільний додаток. Винні в усьому авторські права на відео. Відеохостинг Майл. Ру не є винятком: завантаження відео з Майла також недоступна. Але в Мережі існує безліч сервісів, які дозволяють завантажити ролик з інтернету. Як завантажити відео з Майл. Ру?

Безсумнівно, крім спеціалізованих сервісів, широко поширені розширення до браузерів і програми-даунлоадер. Але немає сенсу встановлювати на комп'ютер сторонні утиліти, якщо завантажити відеоролики можна за допомогою одного-єдиного сервісу - Сейвфром. Ні. Сервіс "Сейвфром" дозволяє скачувати музику і відео з соціальних мереж, а також відеоролики з популярних місць для розміщення відеофайлів: RuTube, YouTube, Вімео, Яндекс. Відео та відео. Майл. Ру. Сервіс доступний за адресою // ru. savefrom. net.

Отже, щоб скачати відео з Майл. Ру, відкриваємо сайт відеохостингу в браузері і копіюємо адресу посилання на відеоролик. Зазвичай посилання на відео має вигляд // my. mail. ru / mail / username / video / myvideo / 25. html

Потім відкриваємо в браузері // ru. savefrom. net і вставляємо посилання у відповідне віконце.Кількома на кнопку "Завантажити".

натисніть на картинку для збільшення

Сервіс проаналізує посилання на відеоролики і видасть доступні для скачування лінки.

натисніть на картинку для збільшення

Відзначаємо потрібне розширення і клікаєм по ньому. Потім вибираємо місце зберігання файлу і очікуємо закінчення його завантаження.

натисніть на картинку для збільшення

Таким чином, за пару кліків миші ви зможете завантажити будь-який відеоролик з Майла. Сервіс "СейвФром. Ні" універсальний і працює бездоганно. Для полегшення роботи з іншими відеохостингу існує спеціальний "SaveFrom помічник". Його інсталяція не займе у користувача і пари хвилин. Зате після установки користувач ПК отримає можливість викачувати відеоролики в один клік миші з популярних місць для розміщення відеофайлів.