Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер?

Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер?

За кілька років соціальні мережі перетворилися з "звичайних сайтів знайомств" в величезне сховище інформації. Отримати доступ до відеофайлів та музиці, що зберігається на серверах соціальної мережі, може будь-який користувач Інтернету. Досить лише зареєструватися в соціалці. Правда, за замовчуванням будь-яка соціальна мережа дозволяє тільки прослуховувати треки, оскільки скачування їх на свій комп'ютер розцінюється як порушення авторських прав. Але розумні розробники придумали свої способи скачування музики з Однокласників, ВКонтакті, Фейсбук. Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер?

Сервіс "Музика" в Однокласниках з'явився пару років назад. За два роки він обзавівся великою кількістю пісень і величезним числом шанувальників з категорії користувачів соціальної мережі. Через авторських прав на музичний файл пісню з Однокласників стандартними засобами завантажити неможливо. Але є два плагіна до браузерів, які вирішують цю проблему: "OkTools" і "SaveFrom помічник". Перший плагін призначений виключно для скачування музики і відеороликів з Однокласників. Що стосується "SaveFrom помічника", то даний плагін універсальний і надає можливість завантажувати аудіо- та відеофайли з усіх популярних соціальних мереж і місць для розміщення відеофайлів (YouTube, RuTube, Яндекс.Відео).

OkTools - плагін для скачування музики і відео

OkTools встановлюється тільки в Google Chrome, Mozilla Firefox і Opera. Якщо ви хоча б раз встановлювали розширення в браузер, то установка OkTools не викличе у вас проблем. Відкриваємо в браузері офіційний сайт розробників плагіна // www. oktools. ru і натискаємо на велику кнопку "Встановити зараз".

натисніть на картинку для збільшення

Наприклад, якщо ви зайшли з Google Chrome, то вас автоматично перекине в інтернет-магазин розширень "Хрома", де ви зможете встановити розширення в браузер.

натисніть на картинку для збільшення

Майте на увазі, що в кожен браузер розширення встановлюється окремо. Після інсталяції плагіна відкриваємо сервіс "Музика" в Однокласниках. Поруч з назвою пісні в трек-листі з'явиться іконка у вигляді білої стрілочки на зеленому тлі. При кліці на іконку відкриється невелике меню, в якому буде посилання "Завантажити". Саме за цим посиланням можна скачати музику з Однокласників на комп'ютер.

натисніть на картинку для збільшення

SaveFrom помічник - універсальний плагін для скачування файлів з Мережі

Про сервіс SaveFrom. Net знають багато користувачів. СейвФром дозволяє завантажувати відеоролики з розміщення відеофайлів і соціальних мереж в один клік миші. Досить встановити невеликий додаток, яке представляє собою набір плагінів для всіх браузерів. Але мало хто знає, що розширення від SaveFrom дає можливість качати музику з соціальних мереж. За своєю функціональністю помічник від Сейвфром набагато краще вищевказаного OkTools. І якщо вам потрібен універсальний помічник по завантаженню файлів з Інтернету, то даний плагін повинен обов'язково бути у вашому браузері.

Насамперед відкриваємо в браузері офіційний сайт розширення // ru. savefrom. net і натискаємо на посилання "Користувачам".

натисніть на картинку для збільшення

На сторінці в браузері справа натискаємо на кнопку "Завантажити".

натисніть на картинку для збільшення

Після збереження файлу SaveFromNetHelper-Web. exe на комп'ютері закриваємо всі браузери. Запускаємо даний файл подвійним кліком миші і чекаємо завантаження актуальної версії плагіна. На першому етапі установки розширення ви можете вибрати, в який з браузерів варто встановити "помічника".

натисніть на картинку для збільшення

Після інсталяції плагіна відкриваємо браузер, авторізуемся в соціальній мережі і заходимо в розділ "Музика". Навпаки назви пісні з'явиться інформація про трек: обсяг в мегабайтах і бітрейт. Клікнувши по цій іконі, ви зможете зберегти пісню на комп'ютер.

натисніть на картинку для збільшення

Ось такими нехитрими способами можна завантажувати відео-та аудіофайли з будь-якої соціальної мережі. Причому, встановивши "SaveFrom помічник", ви зможете зберігати музику на комп'ютер не тільки з Однокласників, а й з ВКонтакте і Фейсбук.