Як завантажити ігри на планшет

Як завантажити ігри на планшет

Світ ігор стрімко увірвався на ринок планшетів, "захопивши" найбільший сегмент мобільного ринку. Продажі планшетних комп'ютерів ростуть з кожним роком, а виробники сенсорних девайсів влаштували справжню "гонку" в сфері оснащення своїх планшетів топовим "залізом". Адже, по суті, саме заради ігор користувачі купують пристрої з 4-ядерними процесорами останнього покоління, FHD-дисплеями і т. Д.

Зараз гри задають тон планшетній індустрії. З появою все більш якісних ігор виробники з усього світу намагаються їм відповідати на рівні заліза. Безсумнівно, на ринку планшетників лідирують три операційки: iOS, Android і Windows. Але "яблучну вісь" можна зустріти тільки на планшетах від Apple, яких не так вже й багато. З Windows RT все ще простіше - хороших ігор під дану платформу замало, а пристрої з повноцінним Windows купують в основному не для ігор.

В результаті залишається ОС Android, яка встановлюється практично на 90 відсотків вироблених у світі планшетів. Саме під цю платформу випущені всі ігрові хіти і тисячі інших не менш гідних ігор. Що ж, якщо ви стали володарем планшета і придбали його з метою пограти в гейми, то, без сумніву, у вас виникне питання: як скачати ігри на планшет?

Два способи закачування ігор в планшет

Отже, для початку варто зрозуміти, що ігри для планшетника - це ті ж самі додатки і способи їх установки такі ж.На ділі гри можна встановити наступним чином:

  • скачування ігор з певних тематичних форумів і скидання їх через ПК на планшет з подальшою установкою;
  • скачування ігор з Google Play / App Store / Windows Store і інших магазинів.

У кожної платформи є свій магазин, з якого можна платно або безкоштовно скачати програми та ігри. Наприклад, для Android існує Google Play, в якому можна знайти все на будь-який смак і колір. Досить підключитися до інтернету і зайти відповідними програмами Google Play Market на планшеті. Знайшовши потрібну гру, натискаємо "Завантажити", та якщо вона безкоштовна, то автоматично встановиться на планшет. Правда, перед цим потрібно створити обліковий запис в Google. Якщо гра платна, то доведеться ще й поповнити баланс в профілі.

Що ж робити, якщо в планшеті не передбачений вихід в інтернет? В цьому випадку допоможе комп'ютер або ноутбук. В інтернеті величезна кількість сайтів і форумів, що володіють колекцією ігор, яким позаздрить і сам Google Play. Одним з подібних форумів є 4pda, де всі ігри розкидані по поличках і постійно оновлюються. Так, база ігор для Android зібрана в цій гілці форуму - // 4pda. ru / forum / index. php? showforum = 213. Ігри для iOS за категоріями розташовані тут - // 4pda. ru / forum / index. php? showforum = 141.

Ігри на Android поширюються в форматі. apk. Викачуємо вподобану гру і скидаємо її на планшет, підключивши пристрій до комп'ютера. Потім відкриваємо будь-який файл-менеджер (на Андроїд часто доступний в меню пункт "Мої файли") і встановлюємо гру.

Якщо ви вирішили завантажити круті ігри на планшет, то будьте готові до того, що вони будуть займати не один гігабайт пам'яті. Наприклад, GTA San Andreas на Android займає близько 2, 4 гігабайт. Але варто уточнити, що такі ігри йдуть в основному з кешем: крім основного apk-файлу додається архів з файлами до гри.Після установки apk-файлу потрібно розпакувати кеш з дотриманням відповідного шляху з інструкції. Зазвичай кеш розпаковують в одну з двох папок: sdcard / Android / data або sdcard / Android / obb . Ігри від компанії Gameloft мають власну папку кешу - sdcard / gameloft / games .

Але перед подібною установкою додатків та ігор в Android ОС потрібно зайти в налаштування безпеки і поставити галочку біля пункту "Невідомі джерела".

І запам'ятайте, шановні геймери! Перед тим як купити гру, не полінуйтеся пошукати її на тематичних форумах. Можливо, ви знайдете безкоштовний аналог гри або зламану версію.