Як відрізнити біжутерію pandora від підробки?

Як відрізнити біжутерію Pandora від підробки?

Останнім часом прикраси Pandora завойовують все більшу популярність серед жінок будь-якого віку. На жаль, фірмові магазини представлені далеко не в кожному місті. Прихильники бренду часто замовляють рідкісні і лімітовані вироби в онлайн-магазинах. У зв'язку зі зростаючим попитом на прикраси існує значний ризик купити фальшивку. Про те, як відрізнити біжутерію Pandora від підробки і уникнути обману, будемо розбиратися в рамках даної статті.

Зміст статті

 • Фірмова маркування біжутерії Pandora
 • Намистини Pandora для браслетів
 • Ціна оригінальних прикрас Pandora

Багато виробників біжутерії стали випускати окремі елементи для браслетів "в стилі Пандора", "під Пандору" тощо. Якщо ви як покупець зіткнулися з проблемою вибору оригінального виробу і не хочете розчаруватися в ньому при експлуатації, слід звернути увагу на кілька порад про те, як розпізнати фальсифікат.

Фірмова маркування біжутерії Pandora

Вся продукція Pandora має кілька різних маркувань, дивлячись на які можна відрізнити її від наслідувачів або інших брендів. Звичайно, присутність таких ознак ще не гарантує достовірності, проте це один з перших пунктів, який допоможе покупцеві виявити фейк.

 • Гравіювання ALE
  Стандартний знак виробника на прикрасах Pandora - три літери "ALE", що розшифровується як Algot Enevoldsen, це ім'я батька-засновника ювелірної компанії Pandora.Вся фірмова біжутерія Pandora, за винятком самих дрібних деталей, матиме гравіювання "ALE", як правило, поруч із зазначенням проби металу.
  Слід врахувати, що тепер це не єдина відмінність оригіналу, оскільки багато виробників копій Pandora також стали використовувати даний знак на своїй продукції.
 • Корона над буквою "О"
  Цей символ, присутній тільки на застібках браслетів і намист Pandora, теж може служити гарантом достовірності ювелірної прикраси. Він був доданий на вироби, випущені вже після 2008 року.
 • Вказівка ​​проби металу
  Низька ціна також повинна стати індикатором підробки, адже справжні прикраси бренду Pandora виготовляються зі срібла і золота, що відповідають міжнародним стандартам. Pandora штампує свої вироби знаками якості, що вказують чистоту металу і гарантують його справжність.
  Прикраси, виготовлені до 2011 року, містять тільки цифри, що відображають пробу золота або срібла.
  На додаток до позначення проби металу, починаючи з червня 2011 року, компанія Pandora додала велику літеру "S" для срібла з подальшою вказівкою чистоти металу: S925 (92, 5% чистого срібла).
  Все золоті прикраси маркуються великою літерою "G", після якої слід вказівку змісту частки золота в сплаві: 14-каратне золото - G585 (частка чистого золота - 58, 5%) або 18-каратне - G750 (частка чистого золота - 75%).

Виробники копій можуть використовувати сплави більш низької якості, срібне або золоте напилення на дешеві метали, що обов'язково виявиться в процесі експлуатації виробу. Відсутність маркування або її розташування окремо від штампа "ALE" є вірною ознакою підробки.

до змісту ↑

Намистини Pandora для браслетів

Все оригінальні намистини Pandora також мають гравіювання на внутрішній поверхні і легко нанизуються на браслет.Зараз багато виробників фурнітури "в стилі Пандора" пропонують придбати окремі намистини з муранського скла, яке часто замінюється звичайним. Як правило, подібні намистини при надяганні на основу або застряють, або мають збільшене отвір. Виробники контрафакту часто не володіють оригінальними основами для браслетів, тому їх вироби вже не вражають шармом і елегантністю оригіналу.

до змісту ↑

Ціна оригінальних прикрас Pandora

Компанія Pandora регламентує суворо рекомендовану роздрібну ціну на випущені ювелірні вироби, і її фірмові магазини повинні дотримуватися єдиної структури ціноутворення на всій території країни. Тому підозріло низька вартість, найімовірніше, стане індикатором підробки або уживаного прикраси.

Всі предмети з поточної колекції ви легко знайдете в каталозі на офіційному сайті Pandora. Інтернет-магазини повинні надавати повну інформацію про виріб, з доданими якісними фотографіями.

Щоб уникнути розчарування, придбайте прикраси тільки у перевірених постачальників, тоді вони прослужать вам довго і будуть радувати своїм унікальним дизайном і першокласною якістю.

В одному з відео добре розповідається про те, як відрізнити оригінал від підробки: