Як відрізнити iPhone 6 від підробки?

Як відрізнити iPhone 6 від підробки?

Після презентації шостого покоління iPhone пройшло вже достатньо часу. Китайські компанії, як зазвичай, почали копіювати нове покоління популярних "яблучних" смартфонів. Через недовгий термін мобільний ринок Піднебесної заполонили китайські клони "айфонів", які вже добралися і до російських прилавків. Кілька років тому відрізнити "китайця" від оригіналу було дуже просто: неякісний дисплей, погана збірка, дешеві матеріали корпусу. Зараз же китайські виробники збирають настільки якісні копії, що навіть досвідчені гіки з першого погляду не можуть відрізнити оригінал від підробки. Якщо ви вирішили придбати iPhone і боїтеся, що вам можуть продати китайську копію, то, найімовірніше, ви задумаєтеся над питанням, як відрізнити iPhone 6 від підробки?

Найшвидший і легкий спосіб відрізнити підроблений смартфон від оригінального - це перевірити його серійний номер. Якщо iPhone 6 проведений Apple, то на офіційному сайті компанії буде доступна інформація про нього. Відкрийте меню iPhone 6, зайдіть в настройки і виберіть вкладку "Основні". Потім перейдіть по вкладці "Інформація про пристрій" і виберіть пункт "Серійний номер".

Відкрийте сайт // selfsolve. apple. com / agreementWarrantyDynamic. do і введіть серійний номер апаратного обладнання в відповідне вікно. Натисніть "Продовжити" для отримання інформації про введеному серійник.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо смартфон оригінальний, то сайт компанії Apple видасть вам інформацію про модель і терміни гарантії.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж в руках у вас китайська підробка, то ви побачите напис "На жаль, цей серійний номер не є вірним. Перевірте наявні дані і спробуйте ще раз".

натисніть на картинку для збільшення

Під рукою немає смартфона або планшета з виходом в інтернет? Відрізнити iPhone 6 від підробки можна і іншими способами. Запам'ятайте, що ні на одній китайській копії не встановлена ​​операційна система iOS. Дана операційка встановлюється тільки на смартфони компанії Apple. Всі підробки в основному працюють на Android з видозміненій графічною оболонкою. Не варто довіряти і зовнішнім виглядом операційної системи. Краще уважніше перевірте пункти меню. Китайські виробники часто допускають огріхи в русифікації смартфона. Якщо десь знайшлася помилка, будьте впевнені, перед вами китайський клон iPhone 6.

Оскільки підробки працюють на Android, то при спробі увійти в App Store перед вами відкриється магазин додатків Play Market. Також варто врахувати, що ні на смартфоні, ні на зарядному пристрої не повинно бути ніяких китайських ієрогліфів. Хоча все iPhone збираються в Китаї, Apple маркує свої пристрої виключно англійською мовою.

В оригінальному iPhone 6 не може бути:

  • зовнішньої антени і двох слотів для сім-карт;
  • знімною карти пам'яті і ТБ-антени для перегляду каналів;
  • знімною задньої кришки і інших інтерфейсів, крім роз'єму Lighting.

Якщо ж при покупці немає можливості включити iPhone, а коробка з ним запечатана, то зверніть увагу на упаковку і нанесений на неї код. На коробці з iPhone 6 не повинно бути ніяких ієрогліфів. Не буде зайвим перевірити серійний номер апаратного обладнання на вищевказаному сайті.При розтині коробки обов'язково порівняйте номер на ярлику із серійним номером в меню смартфона. Обидва номери повинні збігатися.

В іншому випадку рекомендується повернути товар, щоб уникнути проблем з гарантією. Рекомендуємо подивитися наступний відеоролик на тему відмінностей iPhone 6 від підробок: