Як відключити послуги на Мегафоні?

Як відключити послуги на Мегафоні?

Абоненти мобільного зв'язку нерідко зіштовхуються із ситуацією безконтрольного списання грошових коштів з рахунку. Частково в цій проблемі винні самі абоненти. Підключаючи різноманітні послуги на номері, вони не враховують "безкоштовні періоди" послуги, а також абонентську плату. Часом і оператори зв'язку грішать тим, що нав'язують клієнтам умовно-безкоштовні послуги. Компанія "Мегафон" надає абонентам масу послуг, серед яких знайдуться як платні, так і безкоштовні опції. Перед підключенням тарифної опції або послуги обов'язково варто ознайомитися з її умовами. Але як відключити послуги на Мегафоні?

Зміст статті

  • Відключення послуг за допомогою USSD-запитів
  • Відключення послуг через "Сервіс-Гід"
  • Відключення послуг за допомогою оператора

Позбутися від підключених послуг на Мегафоні можна декількома способами. Наприклад, відключити послуги можна за допомогою USSD-запиту або через "Сервіс-Гід" в інтернеті. Крім того, ви можете звернутися в довідкову службу Мегафона або в офіс оператора в вашому місті.

Відключення послуг за допомогою USSD-запитів

"Мегафон" для управління послугами створив спеціальну службу "Сервіс-Гід". Отримати доступ до "Сервіс-Гідові" можна трьома способами:

  • через сайт Мегафона в інтернеті;
  • за допомогою спеціальної програми для смартфона;
  • завдяки USSD-запиту.

Останнім способом можуть скористатися всі абоненти оператора, так як USSD-код набирається навіть на найпростіших телефонах. Наберіть на клавіатурі вашого телефону код * 105 # і натисніть клавішу виклику. В меню кілька опцій: "Мій кабінет", "Послуги", "Тарифи" і т. Д. Вам потрібно перейти в "Мій кабінет", вибрати "Мої послуги" і запросити список підключених послуг. У відповідному SMS ви отримаєте список підключених платних послуг, а також з їх відключення. Якщо на номері не підключено жодної платної послуги, то в SMS ви отримаєте наступний текст: "Платних послуг не підключено".

до змісту ↑

Відключення послуг через "Сервіс-Гід"

Для відключення підключених послуг через "МегаФоновскій" систему самообслуговування вам буде потрібно доступ в інтернет з комп'ютера або смартфона. Відкрийте в браузері сайт // megafon. ru, вкажіть свій регіон і натисніть кнопку "Особистий кабінет".

натисніть на картинку для збільшення

Ви вперше скористалися цим сервісом? Надішліть з вашого мобільного телефону запит * 105 * 00 #. У відповідь ви отримаєте пароль до свого номеру для доступу в "Сервіс-Гід". Введіть логін (номер телефону без "8"), отриманий в SMS пароль, захисний код і натисніть кнопку "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Після успішного входу в систему самообслуговування в лівій колонці виберіть вкладку "Послуги та тариф" і перейдіть за посиланням "Зміна набору послуг".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці вам будуть доступні два набору послуг: основний і додатковий. Щоб відключити послуги на Мегафоні, досить зняти галочки поруч з назвами послуг і клікнути кнопку "Внести зміни".

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення роботи з "Сервіс-Гідом" не забудьте натиснути кнопку "Вихід" у верхній частині екрану.

до змісту ↑

Відключення послуг за допомогою оператора

Якщо ви все ще не відключили послуги, то наберіть номер абонентської служби 0500 і, надавши свої дані, попросіть оператора відключити непотрібні вам платні послуги. Проблему з платними послугами вам допоможуть вирішити і досвідчені співробітники в офісах компанії вашого міста. Правда, не забудьте взяти з собою паспорт для підтвердження даних, на які зареєстрований номер.

Тепер ви знаєте, як можна відключити послуги на Мегафоні. Головне, робити це якомога швидше, бо з кожним днем ​​з вашого балансу буде списуватися абонентська плата за користування підключеною послугою.