Як відключити антивірус?

Як відключити антивірус?

Антивірусне програмне забезпечення створено для захисту комп'ютера від різних вірусів, троянів і черв'яків. Крім цього, що входять до складу антивіруса спеціальні програми, наприклад Firewall або Spyware, дозволяють захиститися від мережевих атак і шпигунських програм. Але іноді потрібно відключити антивірусну програму. Що ж робити в цьому випадку? Як відключити антивірус?

Зміст статті

  • Причини відключення антивірусів
  • Загальний спосіб відключення антивіруса
  • Відключення Антивірус Касперського і Dr. WEB
  • Відключення Avast і Avira

Причини відключення антивірусів

Зазвичай антивіруси відключають при запуску кейгенов, активаторів або при установці зламаних ігор. Всьому виною те, що зламана програма або кейген вважаються антивірусом шкідливими, хоча, по суті, не несуть ніякої шкоди.

Нерідко фаєрволи антивірусів не пускають користувача на певні сайти, так як на цих сайтах можуть поширюватися ключі до антивірусів. Адже будь-який виробник хоче захистити користувача від безкоштовних ключів, для того щоб власник ПК надалі продовжив або купив ліцензію на антивірус.

Багато користувачів відключають антивірус під час гри, так як деякі антивірусні програми моторошно гальмують систему. Втім, причин відключення антивірусного програмного забезпечення безліч, як і способів відключення.

до змісту ↑

Загальний спосіб відключення антивіруса

Щоб відключити антивірусну програму, досить зайти в автозавантаження і "вивантажити" з неї антивірус. Зробити це можна як стандартними засобами, так і спеціальним софтом.

Наприклад, в CCleaner є редактор автозавантаження, за допомогою якого дуже легко відключити будь-який антивірус. Потрібно зайти на сайт // www. piriform. com / ccleaner і завантажити CCleaner по кнопці "Download". Встановивши програму, відкриваємо "Склінер" і переходимо по вкладці "Сервіс >> Автозавантаження". Потім виділяємо рядка, що відповідають за антивірус, і натискаємо справа "Вимкнути".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого перезавантажуємо комп'ютер і продовжуємо роботу з вимкненим антивірусом. Якщо потрібно включити антивирусник, то достатньо перейти за тим же вкладках і натиснути на кнопку "Включити". Таким простим способом можна відключити будь-який встановлений на вашому комп'ютері антивірус.

Щоб відключити антивірус стандартними засобами, потрібно відкрити командний рядок одночасним натисканням на кнопки "Windows" і "R" на клавіатурі. У вікні латинськими буквами прописуємо msconfig і натискаємо "ОК".

У вікні "Конфігурація системи" вибираємо вкладочку "Автозавантаження" і знімаємо галочки поруч з антивірусом. Після чого натискаємо "Застосувати" + "OK". Після перезавантаження ПК антивірус буде відключений.

натисніть на картинку для збільшення

Частина антивірусного програмного забезпечення має в своєму складі фаєрвол, який нерідко заважає роботі онлайн-ігор. Ви не знаєте, як відключити антивірус і файрвол? Покажемо процес тимчасового відключення на прикладі антивіруса Avira. Відкриваємо антивірус і в головному вікні клацаємо два перемикача в положення "Викл".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Відключення Антивірус Касперського і Dr. WEB

Якщо вам потрібно було тимчасово відключити Касперського, то потрібно відкрити головне вікно програми і у верхньому правому кутку вибрати "Налаштування".

натисніть на картинку для збільшення

У вікні "Налаштування" слід відкрити послідовно вкладки "Розширені можливості пошуку" і "Самозахист". Після чого потрібно зняти галочку з пункту "Включити самозахист" і натиснути "ОК".

натисніть на картинку для збільшення

Dr. Web відключається трохи простіше. Кількома в треї на ярлик програми і вибираємо "Spider Guard >> Відключити". Після цього вводьте код з картинки і підтверджуємо тимчасове відключення кнопкою "Відключити Spider Guard".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Відключення Avast і Avira

Щоб призупинити роботу Avast Antivirus, потрібно клікнути по ярличку в треї правою кнопкою і вибрати "Управління екранами Avast >> Відключити назавжди".

натисніть на картинку для збільшення

Відключити Avira можна таким же способом. Тільки, клікнувши на значок "Авірі", потрібно буде вибрати "Активувати Real Time Protection". Якщо "парасольку" закрився, значить, антивірус Авіра відключений.

натисніть на картинку для збільшення

Пам'ятайте, що відключати антивірус потрібно лише в разі потреби, так як тільки він здатний захистити ваш ПК від загроз і вірусів.