Як відключити рекламу на сайтах?

Як відключити рекламу на сайтах?

Часи, коли реклами на сайтах було дуже мало, давно пройшли. Практично кожен сайт в інтернеті обвішаний банерами і контекстною рекламою. Власники сайтів таким чином "відбивають" витрачені на ресурс гроші. Але нерідко на сайтах зустрічається непристойна "агресивна" реклама, яка лише заважає серфінгу в Мережі. Об'ємні банери і флеш-ролики гальмують швидкість серфінгу. Часто під виглядом "спливаючій" реклами поширюються віруси-банери, які блокують роботу комп'ютера і "вимагають" у їх власника гроші за деактивацію. Як відключити рекламу на сайтах і убезпечити себе?

Найшвидший і простий спосіб позбутися від набридливої ​​реклами - це заборонити її скачування. Зробити це можна в такий спосіб:

1. Відкриваємо в блокноті файл hosts за адресою c: windows system32 drivers etc hosts . Якщо файлу там не знайшлося, то знайдіть його через пошуковий рядок (на Windows 7 і вище вам попередньо потрібно запустити блокнот в режимі адміністратора, натиснувши правою кнопкою по ярлику і вибравши пункт "Запуск від імені адміністратора")

натисніть на картинку для збільшення

2. Дописуємо в кінці файлу два рядки коду:

127. 0. 0. 1 pagead2. googlesyndication. com

127. 0. 0. 1 an. yandex. ru (НЕ bs, як на картинці, а саме an. yandex. ru)

натисніть на картинку для збільшення

3. Зберігаємо файл і перезавантажуємо комп'ютер.Тепер реклама від Яндекса і Google не буде завантажуватися на сайтах. Але даний спосіб годиться лише для вищевказаних пошукових систем. Реклама від інших систем як і раніше буде відображатися.

Вирішити цю проблему можна за допомогою безкоштовного розширення Adblock Plus, яке повністю блокує сторонню рекламу, відключає стеження за вашою мережевою активністю. Крім цього, у Adblock є свій чорний список сайтів, які поширюють шкідливі програми. Таким чином, Adblock Plus виконує обов'язки фаервола. Якщо ви хочете, щоб реклама відображалася на певних сайтах, то для цієї мети є білий список сайтів.

Адблок забороняє будь-яку рекламу: банери, флеш-ролики, контекстну рекламу, спливаючі вікна, клікандери і попандери. Встановивши це розширення, ви раз і назавжди убезпечите свій комп'ютер від шкідливої ​​реклами. Варто уточнити, що на кожен браузер Адблок встановлюється окремо. Універсального установника програми для всіх браузерів немає.

Щоб почати установку Adblock Plus, відкриваємо браузер, яким ви Серф інтернет, і переходимо на сайт // adblockplus. org / ru. Кількома на велику кнопку "Встановити" названіе_браузера ".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці підтверджуємо установку кнопкою" Додати в "названіе_браузера".

натисніть на картинку для збільшення

Після скачування розширення Adblock Plus тиснемо кнопку "Встановити", перезапускаємо браузер і користуємося сайтами, на яких ви ніколи більше не побачите реклами.

натисніть на картинку для збільшення

Так виглядає популярний торрент-трекер з рекламою:

натисніть на картинку для збільшення

А так після установки Adblock Plus:

натисніть на картинку для збільшення

Як бачимо, "зникла" реклама вгорі, а також в бічному сайдбарі.

В залежності від браузера процес остаточної установки може трохи відрізнятися. ВІДЕОінструкція по установці Adblock Plus представлена ​​на наступному ролику:

Нагадаємо, що дане розширення існує тільки для популярних браузерів. Крім нього, є купа інших плагінів для Chrome або Firebox. Але головними плюсами Adblock Plus є безкоштовність і багатофункціональність, чого немає у більшості існуючих розширень.