Як прикрасити білу ялинку?

Як прикрасити білу ялинку?

Новорічні традиції у всіх приблизно однакові. Люди мріють про хороше і пишуть плани на майбутній рік, продумують меню і розваги для головної ночі, купують мандарини, готують подарунки і, звичайно ж, наряджають символ торжества - ялинку. У кого-то вона жива і пахне смолою, а хтось віддає перевагу штучну красуню, яка буде радувати не один свято. У магазинах можна знайти ялинку будь-якого кольору, але особливо урочисто і величаво виглядає біла. Світлий відтінок виділяється серед інших, заворожує і чарує. Тільки прийшовши додому, багато раптом розуміють, що не уявляють, як прикрасити білу ялинку.

Зміст статті

  • В відтінках одного кольору
  • Різнобарв'я

В відтінках одного кольору

Найлаконічніше, стильно і строго виглядає біла ялинка з іграшками в одному кольорі або декількох його відтінках . Найпопулярнішими для такого декору є синій і червоний кольори. Обидва вони в комбінації з білим міцно асоціюються з Новим роком і костюмами головних його героїв: Діда Мороза та Снігуроньки. Але це не означає, що не можна вибрати якийсь інший колір: рожевий, фіолетовий, зелений, сріблястий і т. Д. А на наступному фото можна побачити, наскільки мило здатний виглядати символ свята, прикрашений в кремових, золотистих, лимонних і інших відтінках жовтого.

Невдалими кольорами є чорний, сірий, коричневий як занадто похмурі, які не створюють потрібного настрою.Крім того, на ялинці будуть блякло й невиразно виглядати все білі іграшки. А помаранчеві, навпаки, здадуться дисгармонійними, не підходять, тому що дуже контрастують, викликають асоціації з літом і тропіками.

Прикраса білої ялинки в єдиному колірному рішенні зобов'язує до уважного вибору іграшок. Вони повинні повторюватися, але ні в якому разі не можна наряджати все гілочки однаковими кулями, інакше оздоблення вашої новорічної красуні буде виглядати дуже нудно і монотонно. Обов'язково чергуйте різні за формами і розмірами іграшки: кулі, бурульки, бантики, фігурки казкових героїв, ангелів і звірів.

Багато білі ялинки мають вбудовану підсвітку і не потребують гірлянді. Вогники в колір голочок виглядають найбільш ненав'язливо і ніжно. Але якщо ваша ялинка не оснащена підсвічуванням, то гірлянду також можна підібрати білу або в тон іграшок.

до змісту ↑

Різнобарв'я

Для тих, хто бажає бачити блискучу різнокольоровими кульками новорічну красуню, теж є певні правила. Прикрасити білу ялинку можна іграшками в 3-4 кольорах, не більше. В іншому випадку її чарівність загубиться за строкатістю декору. Світлову гірлянду з тієї ж причини переважно вибирати білу.

Другий важливий момент: залишайте досить багато вільного простору, як в прикладі на фото нижче. Це знову-таки дозволить уникнути відчуття перевантаженості, збереже загальну легкість і святковість.

По-третє, іграшки на ялинці не повинні бути абсолютно різними. Красиво і цілісно композиція виглядає тільки в тому випадку, якщо кульки, бурульки та інші прикраси повторюються.

Нескладно придумати, як прикрасити білу ялинку на свій смак, якщо знати загальні правила.Проходження їм дозволить створити гарну композицію, яка послужить найкращим фоном для фото і допоможе в повній мірі поринути в чарівництво новорічної ночі.