Як прикрасити джинсові шорти своїми руками?

Як прикрасити джинсові шорти своїми руками?

З настанням літнього сезону непогано б оновити свій гардероб, а для цього зовсім не обов'язково купувати нові речі замість застарілих, але улюблених або зовсім зносилися. Досить мінімум терпіння, максимум уяви, і вийде унікальна річ, та ще й в ексклюзивному варіанті. Так як перевагу влітку нерідко віддається шортів з джинсової тканини, про них і слід поговорити. Як прикрасити джинсові шорти своїми руками?

Способів безліч, а технології обробки різні. Але у всіх варіантів є загальні фактори: виготовлення модної речі в домашніх умовах (навіть на шопінг витрачається більше часу) і практично ніяких матеріальних витрат. Пропонується на розгляд кілька рекомендацій.

Зміст статті

  • Джинсові шорти в стилі діп-дай
  • Фарбування
  • Оздоблення мереживом
  • Рвані шорти
  • Пайєтками

Джинсові шорти в стилі діп-дай

Підручні матеріали знайдуться в кожному будинку: це відбілювач і рукавички. Робоче місце слід організувати таким чином, щоб уникнути відбілювання сторонніх предметів. Готується розчин, і подальше художня творчість залежить від господаря майбутнього шедевра. Якщо кінцевий результат не відповідає бажаному - все повторюється, поки джинсова тканина не придбає потрібний відтінок. Можна висвітлити не всі виріб, а окремі деталі.

до змісту ↑

Фарбування

При виборі цього варіанту фантазії буде де розгулятися. Кольори можуть бути дуже райдужні: червоний, фіолетовий, жовтий, смарагдовий і так далі, а при поєднанні декількох відтінків ефект виходить просто приголомшливий. Для здійснення ідеї використовується барвник для тканини, рідкий або порошкоподібний. Єдине застереження: темний колір не перекривається світлими тонами. В цьому випадку річ спочатку отбеливается, потім забарвлюється.

до змісту ↑

Оздоблення мереживом

Мереживний декор - найбільш актуальний і популярний варіант для отримання унікальної речі. Щоб прикрасити джинсові шорти мереживами, буде потрібно трохи більше часу і навичок шиття. Але результат порадує, оскільки річ стане абсолютно новою, неповторною і в той же час практично не потребують матеріальних затрат.

Один з найшвидших і простих дизайнів мереживом - пришивання його поверх джинсової тканини по швах або в іншому місці (за бажанням). Оригінальним рішенням буде розрізати шорти по швах і зробити мереживну вставку. За цим принципом мереживо можна хаотично нашити або вставити шматочками, прикрасити кокетку, кишені або підшити по низу, таким чином, зосередивши увагу на ногах. Для роботи з мереживною тканиною використовується голка з ниткою або швейна машинка. Колір нитки теж необхідно продумати. Він може бути в тон основної тканини, але більш екстравагантно виглядають контрастні стібки.

Ще одна не менш цікава ідея - аплікації з мережива. Вирізаються візерунки, які потім пришиваються поверх шортів. Прикладів багато, але індивідуальний підхід повинен бути у всьому.

до змісту ↑

Рвані шорти

Як прикрасити джинсові шорти, якщо вони мають потертості, діри?На допомогу прийде наступний дизайнерський прийом: за допомогою ножиць збільшується ефект поношенности, додається кількість порізів. Нитки по їх краях висмикуються. Спосіб дуже простий і швидкий, але в даному випадку рятує ситуацію.

до змісту ↑

Пайєтками

Така прикраса виглядає модно і стильно. Фурнітура продається у відділах тканин на ринку і в магазинах, інше - справа власної творчості. Розшиваються перед, бокова частина, кишені: можна всі деталі або тільки окремі частини. За принципом паєток для декорування використовують бісер, заклепки, намиста, в загальному, все, що є в наявності.

Отже, розглянуті вище варіанти, як можна прикрасити джинсові шорти, пропонується взяти за основу. А якщо додати трохи фантазії, вийде новий і яскравий образ.