Як вирізати фрагмент з відео?

Як вирізати фрагмент з відео?

Щоб обрізати відеоролик, не потрібно бути професійним монтажером відео або працівником Голлівуду. Будь-який користувач може зайнятися обрізанням відео на своєму комп'ютері. Досить встановити на ПК відеоредактор і запам'ятати кілька дій. Сьогоднішня стаття присвячена тому, як вирізати фрагмент з відео.

Програми, за допомогою яких можна редагувати відеоролики, називають відеоредакторами. Крім обрізки роликів, вони дозволяють накладати спецефекти і звук на відео, перевертати, дублювати кадри і багато іншого. Більш простим в освоєнні відеоредактором вважається Movavi VideoEditor. Це проста програма, за допомогою якої можна вирізати фрагмент з відео. Звичайно, ви можете спробувати свої сили в пінаклями або Adobe Premiere Pro, але краще почати з більш простого редактора відео. Завантажити Movavi VideoEditor можна з офіційного сайту - // files. movavi. com / dl / MovaviVideoEditorSetup. exe.

При установці програми на одному з її кроків потрібно зняти галочки з пунктів, пов'язаних з Яндексом, щоб не навантажувати комп'ютер зайвим софтом.

натисніть на картинку для збільшення

На останньому етапі знімаємо галочку з пункту "Анонімно відправляти дані про роботу Movavi" і запускаємо програму.

натисніть на картинку для збільшення