Як завити волосся на ніч?

Як завити волосся на ніч?

Багато жінок з пошкодженими локонами шукають альтернативу термічній обробці при укладанні. Нерідко вони цікавляться, як завити волосся на ніч, адже таким чином можна отримати шикарні кучері і не нашкодити шевелюрі.

Зміст статті

  • Загальні правила
  • Коса
  • Бігуді
  • Папільйотки
  • Підручні засоби

Загальні правила

Варіантів, як створити красиві локони під час сну, безліч, але всі вони базуються на здатності пасом зберігати форму, в якій вони перебували довгий час. За сім-вісім годин нічного сну виходять чудові кучері. Залежно від типу волосся можуть знадобитися кошти для укладання, але зазвичай цілком реально обійтися і без них. Загальні правила для нічної завивки - локони повинні бути чистими і злегка вологими. Розчісувати їх слід перед накручуванням, а не після. Вранці пасма збивають і прочісують пальцями, при бажанні збризкують лаком.

до змісту ↑

Коса

Знайомий з дитинства спосіб отримати хвилясті локони - косички. Ще до появи насадки гофре на плойку жінки прикрашали волосся таким чином. Безліч кісок дають довгограючий ефект дрібних хвиль. Заплітати їх потрібно по всій голові, як можна ближче до коріння і дуже туго. Вранці косички слід акуратно розплести - і милуватися простий і оригінальною зачіскою. А ось французька коса дає м'які, природні завитки. Їх розмір залежить від товщини заплетених пасом.Загалом, нічна завивка таким методом - відмінний варіант для тих, хто вміє і любить плести косички.

до змісту ↑

Бігуді

Це найпопулярніший спосіб нічний завивки. Традиційні бігуді виглядають як циліндрики, обладнані кріпленнями для фіксації пасма. Від їх діаметра залежить розмір кучерів. Звичайно, багато хто асоціює бігуді з образом запущеної жінки середнього віку в запраному халаті, і абсолютно даремно. Ці пристосування допомагають створити як елегантну завивку, так і пустотливі кучерики, головне - вчасно їх знімати. Спати в традиційних бігуді не дуже зручно, але прогрес не стоїть на місці - наприклад, бігуді-папільйотки виготовлені з поролону і зовсім не заважають насолоджуватися нічним відпочинком. Так що цей популярний метод нічний завивки рано списувати з рахунків.

до змісту ↑

Папільйотки

Якщо ж стоїть питання, як завити волосся на ніч без бігуді, слід звернутися до такого випробуваного способу, як папільйотки. За сотні років він не втратив своєї актуальності, і не дарма. Він дешевий, доступний і дає відмінний результат. Папільйотки бувають паперовими, тканинними і комбінованими - коли в папірець загортається смужка тканини для кращої фіксації. Пасмо туго намотується на це пристосування, кінці його зв'язуються - і на ранок жінка отримує копицю чудесних кучериків. Розмір завитків в даному випадку регулюється товщиною майбутнього локона.

до змісту ↑

Підручні засоби

Коли ж ні бігуді, ні папільоток немає під рукою, жінки починають винаходити альтернативні способи - за допомогою підручних засобів. Справедливості заради треба сказати, що вони досить ефективні. Найвідоміші - завивки на носок, на футболку або на пов'язку для грецької зачіски.Їх перевага - на виході виходять не дрібні лялькові завитки, а цілком натуральні хвилі. Використовувати носок досить просто - треба відрізати його кінець, просунути хвіст, зібраний на маківці, в цю трубку і обмотувати його волоссям. Вийде акуратний пучок, який при розпусканні утворює м'які кучері. Такий же принцип застосовується при використанні футболки - вона зв'язується в товстий обруч, кладеться на голову і обмотується волоссям. На грецьку пов'язку вони намотуються знизу, скорочення в джгути.

Вищеописані способи допоможуть зрозуміти, як завити мокре волосся на ніч без особливих зусиль і витрат. Отриманий результат - шикарна, природна зачіска - перевершить всі очікування, якщо робити все правильно.