Як завити коротке волосся праскою?

Як завити коротке волосся праскою?

Короткі стрижки вже сторіччя не виходять з моди, і не дивно: вони зручні, практичні і привабливі. Але ось без щоденного укладання рідко виглядають добре. На щастя, технічний прогрес в індустрії краси поступово робить цю процедуру все легше і приємніше. Власниці зачісок, що вимагають укладання, знають не тільки як випрямити, але і як завити коротке волосся праскою. Адже це один з найбільш універсальних приладів перукаря.

Утюжок дозволяє створювати гарні зачіски на волоссі різної довжини - помилкою буде думати, що йому підвладні тільки довгі локони. Наприклад, цього приладу немає рівних при витягуванні бешкетних кінчиків, що стирчать в різні боки, укладанні чубчика або надання обсягу каре.

Зміст статті

  • Для найкоротших
  • Романтичні завитки
  • Карколомний обсяг

Зрозуміло, потрібно пам'ятати про загальні правила користування праскою. Адже висока температура потенційно небезпечна для волосся і вимагає обережності в поводженні. Наприклад, не можна обробляти гарячим інструментом мокрі пасма - це дуже небезпечно для їх структури. Спочатку слід вимити і висушити голову, нанести достатню кількість термозащитного кошти, а потім вже приступати до випрямлення або завивки. Вплив на одну пасмо не повинно тривати більше 20 секунд.Пересушені, пошкоджене волосся взагалі не варто піддавати таким процедурам, якщо є бажання їх зберегти. Дешеві прасування з металевими пластинами - не найкращий вибір, краще користуватися хоча б керамічними. Мармурові і турмалінові поверхні хороші, але коштують дуже дорого і призначені переважно для професіоналів, що працюють в салонах.

Для найкоротших

Отже, розібравшись з підготовкою волосся і інструментом, приступаємо до завивки. Якщо стрижка зовсім коротка, потрібно починати зверху і спускатися до потилиці. Пасмо захоплюється якомога ближче до коріння, але так, щоб не обпекти шкіру. Праску розташований горизонтально, і його треба провернути за годинниковою стрілкою для додання обсягу зачісці. Рух має бути обережним і швидким, щоб не порвати і не перепалити волосся. П'яти секунд зазвичай досить, щоб завиток закріпився. Для кращого розуміння процесу можна подивитися відео завивки на короткій стрижці.

до змісту ↑

Романтичні завитки

Якщо довжина досягає сантиметрів п'ятнадцяти, метод буде інший. Верхні пасма слід підібрати шпильками і працювати спочатку з нижніми. Праску розташований вертикально, пасмо захоплюється сантиметра на два далі кореня і провертається під кутом 45 градусів, щоб вийшов спіральний локон. Тримати його не варто довше 10 секунд. Таким чином обробляється вся голова знизу-вгору - і виходять стильні, природні хвилі. Вони чудово надають обсяг тонким волоссю і допомагають створити святковий, романтичний образ.

до змісту ↑

Карколомний обсяг

Можна зробити коротку стрижку пишніше і іншим способом - використовуючи насадку для гофрування.Кожна пасмо, попередньо оброблена термозащитним засобом, злегка подчесивается біля коріння і притискається праскою з насадкою. Через 15-20 секунд вона буде майже перпендикулярна голові біля кореня. Так обробляється вся голова, крім чубчика і бічних прядок. Останні краще завити в великі спіральні локони. В кінці потрібно розчесати волосся по верхах і пальцями постаратися розплутати начісування. З насадкою гофре обсяг вийде збільшити майже в два рази.

Це самі універсальні способи, які розповідають, як завити коротке волосся праскою. При достатній фантазії і схильності до експериментів можна відкрити для себе ще безліч варіантів укладання за допомогою настільки багатофункціонального приладу. Головне, не наражати на локони занадто сильному температурному впливу і правильно за ними доглядати.