Як завити волосся без шкоди?

Як завити волосся без шкоди?

Бажання мати розкішні кучері підштовхує багатьох жінок і дівчат до використання сучасних чудодійних приладів для завивки, як, наприклад, прасування, плойки і т. Д. Навіть знаючи про шкоду, які вони приносять, про те, як сильно вони перепалюють волосся, мало хто зупиняється, а все це - щоб заощадити час. До походу в перукарню рідкісна дама замислюється про те, як завити волосся без шкоди. Самою делікатної процедурою, яку можуть запропонувати в косметичному салоні, є біозавивка. Суть її в тому, що волосся підкручують за допомогою засобів, що не містять у складі агресивних речовин. Вона уживається з мелірування, фарбуванням та ламінуванням.

Для тих, хто все-таки вважає за краще не застосовувати нагрівальних приладів і відмовитися від хімічних експериментів, пропонуються деякі види щадять волосся бігуді. Наприклад, м'які з липучкою. Від обраного типу такого пристосування залежить і розмір кучерів. Круглі вироби - для великих завитків, м'які смуги - для більш дрібної завивки.

Зміст статті

  • Великі хвилі
  • Косички
  • Джгути
  • Локони за допомогою шпильок
  • Волнистая зачіска з використанням еластичної стрічки
  • Застосування носка для зачіски

Нарешті, на радість любительок кучериків, у виробництво було запущено бігуді "ЛОКСИ", що не мають твердих деталей.Їх зручно використовувати під час сну. ЛОКСИ допомагають створити об'ємні, великі локони без шкоди для будь-якого типу волосся, оскільки не вимагають застосування хімічних препаратів. Крім того, такі бігуді дозволяють зробити завивку на довгих локонах, не пошкодивши їх структуру. Якщо ЛОКСИ накрутити на мокрі пасма, то спіралі зберігаються до трьох днів.

Але варто звернути увагу на більш щадні способи того, як можна завити волосся без шкоди для волосся, так би мовити, бабусині рецепти.

Великі хвилі

Шматочки непотрібної тканини будинку завжди знайдуться. Пропонується вирізати з них смужки шириною приблизно 3 см і такою довжиною, щоб була можливість зробити вузол. Кожне пасмо вологих волосся намотати на тканину і зав'язати вузликом. Залишити на ніч. Вранці ви станете володаркою великих локонів, і все це без головного болю і проблем зі сном.

до змісту ↑

Косички

Найпростіший, ефективний, що не віднімає багато часу спосіб, яким користуються багато в повсякденному житті. Вимивши голову, заплести коси: одну - для більших або кілька - для дрібних кучериків. Можна спокійно лягати спати, результатом будуть пишні кучеряве волосся.

до змісту ↑

Джгути

Відмінний варіант для домашніх умов, легко виконується навіть без дзеркала. Прядки волосся закручуються пальцями в так звані джгути, знизу фіксуються гумкою або затиском і теж залишаються на ніч. Підходить для будь-якої довжини волосся, тільки потрібно враховувати кімнатну температуру. Чим локони довше, а пасма товщі, тим довше вони сохнуть. Зате отриманий результат буде радувати тривалий час.

до змісту ↑

Локони за допомогою шпильок

Такий спосіб дозволить створити стиль "афро".Розділивши на пасма все волосся, кожну окремо намотати на шпильку за типом "вісімки" і закріпити гумкою. Бажано робити це після миття голови, ефект буде більш яскраво вираженим. З огляду на величину зубців шпильки, запропонований варіант не прийнятний для дуже довгого волосся.

до змісту ↑

Волнистая зачіска з використанням еластичної стрічки

Одягти пов'язку на вологе волосся. Вибираючи пасма, закручувати навколо стрічки, починаючи від лицьової частини голови: спочатку одну сторону, потім аналогічно перейти на іншу. В результаті вийде джгут, що закриває стрічку. З такою зачіскою можна сміливо ходити вдень, а якщо залишити її на ніч, до ранку ви станете володаркою хвилястих локонів.

до змісту ↑

Застосування носка для зачіски

Волосся збираються на маківці в високий хвіст. Носок згортається "бубликом" (попередньо у нього треба відрізати мисочную частина). Хвіст протягнути в нього, як в гумку. Волосся поступово накручуються разом з носком, рівномірно розподіляючи по поверхні "бублика".

Ще довго можна перераховувати всілякі оригінальні і безпечні способи завивки волосся, але головне - ефектну кучеряву зачіску легко зробити без застосування технологічних засобів. Досить тільки освоїти нешкідливі методи, і локони збережуться міцними і здоровими.