Як правильно завивати волосся плойкою?

Як правильно завивати волосся плойкою?

Волосся - це один з найрозкішніших подарунків природи, даних людині. З їх допомогою жінки можуть змінювати свій образ до невпізнання. Різні варіації з зачіскою допомагають дівчатам урізноманітнити будні. Наприклад, пряму довгу шевелюру завжди можна накрутити. Але як правильно завивати волосся плойкою, щоб не зіпсувати їх? Адже Термоприлад можуть спалити пасма, спровокувати посічені кінці, позбавити волосся блиску. І в той же час спадаючі кучері - це так романтично, жіночно, чарівно ... А тому дівчата неодмінно повинні користуватися завивкою хоча б зрідка. Тим більше що якщо дотримуватися деяких правил і поради, робити локони самостійно стане нескладно, і без шкоди для волосся.

Зміст статті

  • Вибираємо якісну плойку
  • Готуємо волосся до термозавівке
  • Інструкції по завивці локонів

Вибираємо якісну плойку

Багато чого буде залежати від самого приладу для завивки. Адже якісної плойкою робити кучері не тільки легко, але і безпечно. Стайлер можуть мати три види різних поверхонь: керамічну, металеву і анодно-оксидну.

Самий небажаний варіант - металевий. Такий прилад нещадно псує волосся. Пасма залишаються паленим, починають ламатися, сіктися, тьмяніти. Вже після декількох використань подібної плойки можна буде записуватися до майстра на коротку стрижку, тому що волосся втратять всякий вид.

Анодно-оксидна та керамічна плойки набагато дбайливіше впливають на шевелюру. Деякі прилади можуть мати іонно-срібне покриття, що ще краще. Срібні частки сприятливо впливають на пасма, роблячи їх більш гладкими і здоровими.

На плойки обов'язково повинен бути присутнім регулятор температури. Модель без цієї функції навіть не варто розглядати. Є також прилади, що мають режим подачі пари. Подібний стайлер зовсім буде сушити волосся. Вибирати діаметр приладу треба в залежності від довжини локонів: чим вони коротші, тим тонше повинна бути плойка.

до змісту ↑

Готуємо волосся до термозавівке

Щоб кучері вийшли швидко і трималися довго, пасма повинні бути чистими, але вже абсолютно сухими, інакше можна їх спалити. Як швидко завити волосся плойкою і не пошкодити їх? Щоб максимально убезпечити свою шевелюру від негативного впливу гарячих щипців, необхідно користуватися спеціальними захисними засобами. Їх легко знайти в багатьох магазинах, в відділі косметики по догляду за волоссям. Більш інтенсивні та професійні засоби можна придбати там, де продають матеріали та інструменти для працівників салонів краси. Захисні лосьйони зазвичай представлені у вигляді спреїв, тому ними дуже зручно користуватися.

до змісту ↑

Інструкції по завивці локонів

Якщо волосся тонке, то не рекомендується нагрівати прилад вище 150 градусів. Приступати до процесу слід після того, як потрібна температура досягнута. Для зручності треба розділити пасма на 4 основні частини: потиличну, бічні сторони і верхівку. Кожну зону заколоти "уточкой". Потім брати тонкі прядки з кожної зони по черзі.Простіше починати з потилиці, потім переходити до бічних зон і закінчувати верхівкою.

Щоб отримати гарні вертикально завиті локони, слід тримати плойку перпендикулярно довжині волосся. За товщиною пасмо не повинна перевищувати мізинця на руці. Закручувати волосся на прилад треба спіраллю. Тримати кожен локон, замотаний на плойки, необхідно не довше 15-20 секунд. Якщо інструмент металевий, то і того менше.

Знімати пасмо з плойки треба акуратно, не можна тягнути її, інакше завивка може ослабнути. Не потрібно чіпати локон, поки він не охолоне. Для кращої фіксації завивки можна відразу ж збризкувати пасмо лаком.

Після того як вся шевелюра накручена, необхідно вимкнути плойку, а волосся не чіпати хвилин 10-15. Тільки потім можна укласти локони більш витончено. Щоб вид зачіски був більш "живим", лаком захоплюватися особливо не варто.

Навіть якщо дотримуватися всі ці рекомендації, все одно Термоприлад при постійному використанні шкодять волоссю. Для того щоб зберегти здоров'я і красу своєї шевелюри, не рекомендується застосовувати плойку частіше 1 рази в тиждень.