Як підключити принтер до комп'ютера?

Як підключити принтер до комп'ютера?

Принтер є невід'ємною частиною будь-якого офісу. Без нього неможливо уявити роботу співробітників державної установи або звичайною компанії. Адже тільки принтер може друкувати документи. Часом після покупки нового принтера виникають певні проблеми з підключенням. Як підключити принтер до комп'ютера і зробити це правильно, поговоримо в цій статті.

Якщо ви придбали принтер, то спочатку з нього потрібно видалити транспортні стрічки жовтого або оранжевого кольору, вставити в принтер картридж і дістати з коробки шнур живлення. Виробники принтерів не завжди комплектують пристрій спеціальним кабелем для підключення до комп'ютера. Варто подбати про нього заздалегідь і придбати даний кабель в комп'ютерному магазині.

Вставляємо шнур живлення в розетку, а іншим кабелем підключаємо принтер до комп'ютера. У пакеті з інструкціями і гарантійним талоном обов'язково повинен бути диск з драйверами до принтера. Дістаємо його з паперового конверта і вставляємо в оптичний привід комп'ютера.

Після підключення принтера до комп'ютера в нижньому правому куті з'явиться повідомлення системи про те, що знайдено нове обладнання. Після чого відкриється вікно "Майстра нового устаткування", де в автоматичному режимі будуть встановлені драйвера з диска, який йшов в комплекті з принтером.

Можна вчинити інакше і примусово встановити драйвера. Для цього потрібно підключити до комп'ютера принтер і при автозавантаженні диска почати установку драйверів. Тим самим ви заощадите час, який система витратить на виявлення принтера і запуск "Майстра нового устаткування".

Якщо диска з драйверами не виявилося під рукою, то ви можете завантажити їх на офіційному сайті виробника принтерів. Головне, при скачуванні драйверів враховуйте модель принтера, версію встановленої на ваш комп'ютер операційної системи і розрядність (x32, x64).

Після установки драйверів загляньте за адресою "Пуск >> Панель управління >> Принтери і факси". Якщо ваш принтер є в списку, то це говорить про те, що він встановлений правильно і працює нормально.

Багато користувачів не знають, як правильно підключити принтер до комп'ютера, особливо коли потрібно під'єднати мережевий принтер. Більш докладно про підключення принтера до комп'ютера розказано в цьому ролику: