Як скласти композицію з квітів: поради досвідчених флористів

Як скласти композицію з квітів: поради досвідчених флористів

У житті сучасної людини є речі, без яких ніяк не обійтися. До них, поза всяким сумнівом, належать квіти. Вони чудові ще і тим, що при всій своїй незамінності представлені в природі і в колекціях флористів - за найскромнішими підрахунками - десятками тисяч видів і сортів. Кількість можливих комбінацій з них обчислити і зовсім нереально.

Дана обставина зумовлює необхідність здійснення людиною, якій потрібні квіти, досить складного вибору з безлічі видів рослин. Будь-квітка - це найкраще і прекрасне з того, що створено природою. Є не так багато об'єктивних критеріїв, на які в подібному випадку може орієнтуватися покупець. Досвідчені флористи інтернет-магазину "Доставка квітів" ( // www. Dostavka-tsvetov. Com) раді запропонувати вам ряд рекомендацій з цього приводу.

Три речі, які необхідно знати при виборі квітів:

Зміст статті

  • 1. Кому вони будуть подаровані
  • 2. З якого приводу вони будуть подаровані
  • 3. Як скоро вони повинні бути подаровані

1. Кому вони будуть подаровані

Мова, перш за все, про роль цієї людини в житті дарувальника.

Букет з червоних троянд

Так, якщо квіти даруються коханій дівчині, то основою для композиції можуть бути червоні або бордові троянди, орхідеї, айстри.Ті ж особливості будуть характеризувати квітковий букет для дружини (але для чоловіка можуть бути дозволені і експерименти - наприклад, у вигляді композиції, в основі якої - айстри).

Якщо квіти даруються доброї знайомої, подрузі, цілком підійде букет з пишних хризантем, витончених ірисів, симпатичних ромашок. Колезі по роботі буде вкрай приємний букет, в якому присутні жовтець, білі жасмини, магнолії.

Мама, бабуся, сестра, свекруха дуже зрадіють, отримавши букет з альстромерії, тюльпанів, фіалок, білих троянд.

до змісту ↑

2. З якого приводу вони будуть подаровані

Виходячи з цього, вибирається основний колірний відтінок композиції. Якщо брати до уваги традиційні для російської культури уявлення про значення забарвлення квіткових пелюсток, то загальні закономірності тут такі:

  • червоний колір асоціюється з любов'ю, пристрастю;
  • блакитний - з вірністю, повагою;
  • жовтий - із сумнівами, невирішеними питаннями, нерозділеним почуттями.

Найбільш універсальним з точки зору вираження почуттів можна назвати білий колір, оскільки він зв'язується з щирістю намірів. Однак вітається додавання в композицію на основі білих квітів (наприклад, троянд) інших елементів, що дозволяють краще зрозуміти, які саме почуття випробовує дарувальник. Якщо вони будуть, наприклад, доповнені червоними трояндами, то це може говорити про те, що дарувальник не просто любить свою половинку, але і готовий побудувати з нею гармонійні сімейні стосунки (або дякує їй за ті міцні відносини, що їм вдалося вибудувати).

Змішаний букет з червоних і білих троянд

У багатьох випадках грає роль кількість подарованих квітів.Букет, що складається з декількох десятків квіток (наприклад, 51 троянди), буде відображати переповненість людини почуттями до своєї половинки, готовність не тільки розділити любов, а й дати від себе якомога більше для зміцнення взаємних почуттів і відносин.

до змісту ↑

3. Як скоро вони повинні бути подаровані

Даний критерій буває дуже важливий з тієї точки зору, що не всі квіти мають однаковий термін зберігання. Безумовно, в ідеалі - купити найсвіжіший квітка. Сучасні онлайнові рітейлери, такі як інтернет-магазин "Доставка квітів", мають всі можливості для оперативної доставки рослин, що робить рівнозначною їх покупку онлайн і в традиційному квітковому магазині, якщо розглядати ступінь свіжості квітів як необхідний критерій їх придбання.

Але буває, що квіти доводиться купувати в одному місці і досить довго перевозити їх у інше. Або ж - купувати завчасно через їх великого дефіциту в свята (таке теж трапляється). У цій ситуації потрібно знати, скільки вони зможуть простояти у вазі, чекаючи, поки їх вручить близькій людині дарувальник.

Найстійкішими квітами вважаються хризантеми. Вони можуть зберігати свіжість в воді з доданим до неї аспірином до 20 днів. Порівнянні показники - у айстри. Істотно меншою стійкістю характеризуються троянди - вони стоять у вазі близько 10 днів. Тюльпани ж дуже чутливі до якості догляду. Якщо воно буде достатнім - квітка простоїть у вазі також близько 10 днів.