Як правильно пофарбувати кінчики волосся?

Як правильно пофарбувати кінчики волосся?

Сучасні виробники фарб для волосся гарантують якість своєї продукції і стійкість кольору при фарбуванні. Навіть інструкцію із застосування в домашніх умовах детально розписують на упаковці. Проте не всі жінки можуть розібратися з процесом, особливо коли мова йде про нестандартні методи фарбування. Наприклад, не всім відомо, як правильно пофарбувати кінчики волосся. Хоча, по суті, нічого складного в цьому немає.

Зміст статті

  • Техніка балаяж
  • Техніка омбре
  • Техніка Dip dye
  • Процес фарбування кінчиків волосся в домашніх умовах

Техніка балаяж

Один з видів градиентной забарвлення пасом - балаяж. Суть процедури полягає в тому, що фарбування піддаються лише кінчики волосся. Найбільше такий спосіб зміни іміджу підходить дівчатам з короткими стрижками. Необхідно розділити волосся на окремі пасма, зафіксувати їх гумками і після цього промазати кінчики барвником.

Якщо стрижка дуже коротка, то спосіб фарбування буде трохи відрізнятися. Потрібно зробити прикореневій начісування і рясно скропити його лаком для сильної фіксації. Після цього фарба наноситься на фольгу - нею промазиваются стирчать кінчики волосся. Далі все за інструкцією: витримати фарбувальний склад на пасмах зазначений час і змити.

Для довгого волосся фарбування балаяж виконується наступним чином: