Як вибрати квіти на 14 лютого?

Як вибрати квіти на 14 лютого?

В Росії та багатьох інших країнах світу 14 лютого неодмінно асоціюється з днем ​​любові, вдень теплих і щирих почуттів двох людей один до одного. Це День святого Валентина, який відзначають - і це підтверджується соціологами - більше 80% російських юнаків і дівчат. Традиційний подарунок в це свято - валентинка зі словами любові. Але дивним доповненням до неї буде зібраний в барвисту, витончену композицію, чуттєвий і яскравий букет квітів для близької людини.

Як підібрати такий презент? Експерти інтернет-магазину квітів "Букет літа" ( // buketleta. Ru) раді поділитися корисними порадами з цього приводу.

Зміст статті

  • Вид квітів
  • Якому кольору віддати перевагу

Перш за все, грає роль те, кому будуть даріться квіти. Зазвичай на 14 лютого вони вручаються:

  • коханій дівчині;
  • дружині;
  • родичці - сестрі, мамі, бабусі;
  • подрузі, знайомої;
  • колезі по роботі.

Вид квітів

Далі визначаємося з видом квітів. Якщо у дарувальника і обдаровує вже склалися близькі стосунки, то і квіткова композиція повинна їм повністю відповідати. Її основою часто стають червоні троянди, орхідеї. Також до квітів, що підкреслює ніжність почуттів, традиційно прийнято відносити конвалія і лаванду (вони можуть бути доповненням до композиції).

Якщо друга половинка дарувальника доводиться йому дружиною, то можливі різні поєднання забарвлення квіткових пелюсток, що підкреслюють багатогранність почуттів, що склалися за довгий час спілкування між закоханими. Наприклад, поєднання білих і червоних троянд в композиції буде означати, що чоловік, який дарує квіти на 14 лютого своїй дружині, одночасно висловлює свою любов і дякує чоловікові за те, що вона допомогла побудувати міцні, гармонійні відносини. Поєднання червоної, рожевої троянди і ірису буде свідчити про невпинному прагненні чоловіка визнаватися дружині в коханні.

Щиру любов і турботу по відношенню до близького родича (мами, сестри, бабусі або свекрухи дарувальника) яскраво і святково покаже квіткова композиція, в основі якої - такі квіти, як тюльпан, альстромерія, лотос. Білі троянди, фіалки, гілочки оливи також дуже порадують обдаровуваного.

Колезі по роботі доречно піднести на 14 лютого композицію з білим жасмином, жовтцем або, наприклад, магнолією. Доброї знайомої дарувальника буде приємно, якщо її друг вручить їй ромашки, іриси або, припустимо, хризантеми, зібрані в витончений і пишний букет.

до змісту ↑

Якому кольору віддати перевагу

Наступний крок при виборі квітів - визначитися з забарвленням пелюсток. У російській культурі червоний колір традиційно асоціюється з любов'ю, пристрастю; блакитний - з вірністю, щирістю; жовтий - із сумнівами, нерозділеним почуттями. Досить нейтральним вважається білий колір (так, білі квіти краще подарувати, якщо немає впевненості в тому, чи прийме дівчина почуття або чи зможе трактувати їх однозначно).

В композиції нерідко присутні і ефектні поєднання кольорів.Наприклад, якщо к 14 февраля чоловік і жінка знайомі не дуже близько, то з'єднання хризантем і орхідей буде найбільш доречним, оскільки воно відображає щиру симпатію однієї людини до іншої.