Як оригінально відзначити день народження?

Як оригінально відзначити день народження?

День народження, як відомо, буває тільки раз на рік, і відзначити його хочеться так, щоб пам'ятати як мінімум до наступного дня народження. А якщо це ювілей - то до наступного ювілею: років п'ять, не менше, а то й десять! І тут постає питання: як оригінально відзначити день народження, щоб ця подія не стала "одним з", а виявилося справжнім святом - яскравим, насиченим, таким, що запам'ятовується? Ось де простір для фантазії - на будь-який характер і будь-який гаманець!

Зміст статті

  • "Бюджетний" день народження
  • Якщо дозволяють кошти
  • День народження для екстремала

"Бюджетний" день народження

Відразу визначимося з термінами: бюджетний - не означає поганий, жебрак, убогий. Бюджетний - це коли з невеликими коштами можна домогтися великого результату. Недолік грошей в даному випадку можна компенсувати вигадкою, креативом і працею. І тоді день народження, проведений вдома в колі сім'ї та друзів, виявиться незабутнім.

Для початку прикрасьте квартиру різнокольоровими повітряними кулями - це налаштує гостей на святковий лад. Заготовте набір різноманітних конкурсів і нагород за перемогу в них. При цьому нагороди можуть бути самими недорогими - магнітна картинка на холодильник, брелок, будь-який невеликий сувенір. Можна провести день народження в формі тематичної вечірки або карнавалу - і тут вже все залежить від того, наскільки оригінальним буде сценарій.Ось де простір для творчості!

Як варіант може розглядатися день народження на природі. Це теж дуже запам'ятовується спосіб відзначити день народження, особливо для дітей. А ось "похід" в кафе, ресторан або нічний клуб до категорії оригінальних або бюджетних навряд чи можна віднести. По-перше, це не найдешевше задоволення, особливо якщо вам, як сторони, що запрошує стороні, доведеться платити за всіх, і по-друге - що в цьому запам'ятовується? Ресторан - він і в Африці ресторан.

до змісту ↑

Якщо дозволяють кошти

Ось тут можна розвернутися дуже широко, і питання буде звучати - не тільки як, але і де оригінально відзначити день народження? Діапазон варіантів величезний - від запрошення на "днюху" відомих артистів до повітряного круїзу на Північний полюс і назад, щоб, попинал полярні тороси і відігнавши білих ведмедів, розпити шампанське і повернутися в теплий будинок. І якщо перший приклад - банальщина, яку випробували, мабуть, все заможні люди, то другий, ймовірно, у багатьох викличе інтерес. А поряд з цими двома прикладами існує величезна кількість інших варіантів святкування дня народження. Є навіть ціла індустрія по організації свят.

Окрема розмова - день народження дитини. Хто з батьків не хоче зробити приємне своєму чаду? Погодьтеся, коли до дитини на день народження прийдуть Джек Воробей, Незнайка або студентки-чарівниці Вінкс - таке запам'ятається надовго. А якщо на додачу до казковим гостям з'являться ще й шоу мильних бульбашок або веселі мавпочки - тоді дитячому захопленню не буде меж!

до змісту ↑

День народження для екстремала

Шанувальники екстремальних захоплень часто вважають за краще і свій день народження проводити не сидячи за столом, а займаючись улюбленою справою.Звідси і пішло: парашутисти в день народження розпивають шампанське у вільному падінні, альпіністи - на вершині черговий гори, а спелеологи - в надрах землі. Фанати автомобільних або мотогонок напевно відзначать свій день народження також у колі однодумців десь "на виїзді". Екстремалів у нас вистачає: любителі стрибнути з висотної будівлі або, навпаки, видертися на прямовисну скелю воліють обставити свій день народження відповідним чином.

До екстремальних способів відзначити день народження можна, мабуть, зарахувати і відвідини пейнтбольного клубу або верхову прогулянку. Таке святкування напевно буде незабутнім. Та й просто піти на кілька днів в пішу подорож навіть не по самому екстремальному маршруту - в цьому теж є своя принадність. В такому випадку оригінально відзначити день народження - значить провести вечір в лісі біля багаття, коли навколо на багато кілометрів немає жодної людини, крім твоїх товаришів. Ну чим не знаменна подія?

Як і де відзначити свій день народження, щоб свято запам'яталося надовго, - тут будь-хто може напридумувати цілу купу способів. Погрітися в сауні або сховатися у відокремленій лісовій хатині, проїхатися верхи на велосипеді по місту або зробити заміську прогулянку, а може, разом з екстремалами-диггерами пройти по покинутим гілках метро. Напевно хто-небудь придумає ще більш оригінальний спосіб відзначити день народження: народ у нас любить підходити до будь-якої справи творчо. Тут головне не забувати, що день народження - це ваше свято, і тому він повинен в першу чергу сподобатися вам.