Як розрахувати ККД в world of Tanks (WoT)?

Як розрахувати ККД в World of Tanks (WoT)?

Грі World of Tanks в серпні 2014 року виповнилося чотири роки. За цей час гра "обросла" великою кількістю оновлень, обзавелася значним ангаром бойових машин, а також різними доповненнями з боку мододелов. Мало хто гравці знають, що першим рейтингом, що вимірює коефіцієнт корисної дії, був рейтинг ефективності (РЕ) від сайту Wot-News. Через рік після появи РЕ європейські розробники придумали рейтинг WN6, а потім і WN7, який усував мінуси рейтингу ефективності. На вересень 2014 року існує безліч різних статистичних рейтингів, які вимірюють "якість аккаунта": WN6 / WN7 / WN8, нубо-рейтинг, рейтинг Нагіба, РЕ, WGR (варгеймінговскій рейтинг). А ви хочете дізнатися, як розрахувати ККД в World of Tanks?

Як правило, ККД гравця або рейтинг розраховується за певною формулою. Ці формули давно всім відомі, і підрахувати свій коефіцієнт корисної дії самостійно може кожен гравець. В основному в кожній формулі використовуються наступні параметри: середній рівень танка і техніки, середній завдану шкоду, кількість знищених машин. У деяких формулах застосовуються і такі параметри, як окуляри збиття / захоплення бази, виживаність, кількість засвічених ворогів і т. Д. Мінус РЕ полягає в тому, що формула розрахунку не використовує в своїх підрахунках середній рівень техніки.Через що гравці пісочниці швидше нарощують свій ККД, ніж гравці, які воюють на топової техніки.

Отже, якщо ви вирішили підрахувати свій ККД самостійно, то вам потрібно виконати наступні дії. Відкриваємо клієнт гри, авторізуемся в ньому. Заходимо на вкладку "Досягнення" і переписуємо наступні параметри: середній шкоди за бій (DAMAGE), середня кількість знищених танків в бою (FRAGS), усереднена кількість ворогів в засвітитися (SPOT), кількість очок захоплення (CAP) і захисту (DEF) бази . У першій формулі РЕ не брав до уваги середній рівень танків, але через деякий час формулу розрахунку змінили і додали параметр TIER - середній рівень танків. На жаль, розрахувати його самостійно буде дуже складно, так як потрібно поділити кількість боїв на кожному танку на його рівень і вивести середню цифру по грі.

натисніть на картинку для збільшення

Після підрахунку всіх параметрів вставляємо дані в наступну формулу:

DAMAGE * (10 / (TIER + 2)) * (0, 23 + 2 * TIER / 100) + FRAGS * 250 + SPOT * 150 + (log (CAP + 1; 1, 732)) * 150 + DEF * 150

Т. к. у багатьох можуть бути питання, пояснюємо: log ( CAP + 1; 1. 732) означає логарифм числа ( CAP + 1) по підставі 1, 732. Обчислити можна на калькуляторі або в < Excel. За цифрі, яку ви отримали після підрахунків, можна визначити свій рівень:

Якщо ви зі своїм ККД увійшли в "зелений рівень", то можете вважати себе хорошим гравцем.

Правда, не всі гравці готові розраховувати свій ККД математичним шляхом. Існує інший шлях вирішення питання, як розрахувати ККД в WoT.

Сайт Wot-News і раніше дозволяє гравцям розраховувати свій ККД. Досить зайти за адресою // www. wot-news. com / stat / calc / ru / і ввести свій нік в спеціальну форму. Після чого потрібно клікнути на кнопку "Завантажити дані".

натисніть на картинку для збільшення

Через пару секунд "калькулятор рейтингу ефективності" видасть ваш РЕ, а також WN6 / WN7 / WN8.

натисніть на картинку для збільшення

Якому рейтингу довіряти - ваше рішення. Наприклад, в рейтингах WN6 / WN7 не враховуються окуляри захоплення бази. Вплив відсотка перемог гравця і кількості фрагов на низкоуровневой техніці помітно знижений в зарубіжних рейтингах. Порівняти свої показники у всіх рейтингах ви можете по наступній таблиці:

натисніть на картинку для збільшення

Але пам'ятайте, що гнатися за цифрами в статистиці не варто. Статистів одночасно поважають і ненавидять, так як більшість гравців з крутим ККД набили статистику в ротних боях. По справжньому "великих" геймерів з "фіолетовим рейтингом" дуже мало.