Як купити досвід в world of Tanks?

Як купити досвід в World of Tanks?

В серпні популярній грі "World of Tanks" виповнилося 4 роки. За останні роки в "Світі танків" з'явилася величезна кількість бойової техніки, додаткових типів боїв та інших функцій. Але незмінним залишилося одне - прокачування бойової техніки від рівня до рівня. При прокачуванні техніки використовується досвід, який нараховується гравцеві в боях за певні бойові дії. Правда, якщо не вистачає досвіду на прокачку конкретної техніки, гравець може купити вільний досвід і досліджувати техніку. Як купити досвід в World of Tanks і що потрібно для покупки?

Досвід в World of Tanks буває двох типів - вільний і бойової. Бойовий досвід нараховується на кожному танку в боях і безпосередньо залежить від дій гравця. Бойовий досвід певного танка можна витратити тільки на дослідження модулів цієї бойової машини. Дослідити модулі іншого танка бойовим досвідом іншої машини не можна. Що стосується вільного досвіду, то їм можна досліджувати будь-яку бойову машину або модуль. З бою в бій гравець отримує досвід за наступні дії: нанесення шкоди ворогові, засвіти противника, захоплення і збиті захоплення бази, блокування утрати і допомогу союзникам. П'ять відсотків від бойового досвіду з кожного бою перекладається у вільний досвід. Наприклад, ви провели 10 боїв на ИС-7 і заробили 10000 бойового досвіду.500 з них "перейде" у вільний досвід, який ви зможете витратити на дослідження будь-якого модуля або танка.

Деякий час назад Wargaming об'єднав акаунти своїх ігор в єдину систему. Таким чином, вільний досвід "Мира танков" і "Світу літаків" єдиний для гравця. Заробивши вільний досвід в "літачках", ви можете витратити його на танки, і навпаки. При цьому якщо на дослідження певного модуля танка не вистачає бойового досвіду, то решту можна компенсувати вільним досвідом. Але що робити, коли хочеться швидко досліджувати техніку?

Як купити досвід в WoT?

По-перше, щоб купити досвід, знадобиться золото. Адже тільки за допомогою голди можна перевести бойовий досвід у вільний. По-друге, щоб у гравця з'явилася можливість перекладу досвіду, в ангарі має бути присутня преміумна або елітна техніка. Преміумна техніка купується за золото, а щоб отримати статус "елітного" бойової машини, на танку потрібно досліджувати всі модулі. Всі танки 10 рівня вважаються елітними машинами, за винятком декількох бойових машин, яким потрібно додатково досліджувати нові стовбури: ІС-4, Батчат, "Ваффентрагер E100", E100. При цьому на елітній або преміумного техніці повинен бути накопичений бойовий досвід. Щоб досвід почав накопичуватися, потрібно зняти галочку "Прискорене навчання екіпажу".

натисніть на картинку для збільшення

Отже, коли куплена Голда і набитий досвід на танках, пора приступити до купівлі досвіду. Заходимо в гру і в правому верхньому куті тиснемо "Переклад досвіду".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється нове вікно, в якому будуть відображені всі танки з бойовим досвідом, доступним для перекладу, а також кількість досвіду, який ви можете отримати, перевівши всі золото, наявне на ваш обліковий запис.

Якщо вам потрібно перевести досвід з певної бойової машини, то знімаємо галочки з інших танків, вводимо суму потрібного вам вільного досвіду і натискаємо "Перевести". Курс обміну досвіду становить 25 одиниць досвіду до 1 одиниці золота.

натисніть на картинку для збільшення

Першу порцію вільного досвіду у вигляді 300 одиниць гравець може отримати, пройшовши навчання на початку гри. Крім досвіду, на ваш баланс буде нараховано 6 тисяч срібла. Щоб отримати безкоштовне золото, досить змінити пароль (300 золота) і прив'язати номер телефону до аккаунту (100 золота). Цієї кількості золота вистачить на 10000 вільного досвіду.