Як красиво підстригти довге волосся?

Як красиво підстригти довге волосся?

Мати довге волосся - значить завжди бути в центрі загальної уваги. Тому дуже важливо, щоб така шевелюра виглядала бездоганно. Для тих, хто не знає, як красиво підстригти довге волосся, нижче наводиться кілька рішень.

Зміст статті

  • Довга драбинка
  • Рваная стрижка
  • Асиметричний боб
  • "Вгорі багато, внизу мало"
  • Виражена чубчик
  • Підтяті кінчики

Довга драбинка

Не дивно, що ця зачіска так популярна. Вона виглядає кокетливо і динамічно і дозволяє вирішити багато проблем з волоссям. Наприклад, якщо пасма не відрізняються пишністю і густотою, "сходинки" це неодмінно виправлять, і буде досягнутий потрібний обсяг.

Крім того, незважаючи на красу самої стрижки, вона надає великі можливості для експериментів з укладання. Підкручуючи різнорівневі локони всередину або назовні, можна легко міняти імідж. А також існує варіант зібрати пасма в пучок, залишивши найкоротші з них вільними.

до змісту ↑

Рваная стрижка

Особливістю зачіски є нерівномірний підрізання пасом по всій голові, завдяки чому створюється ефект повітряної недбалості. При бажанні зробити образ ще екстравагантний можна застосувати контрастне фарбування - виділити кінчики прядок яскравим кольором. Єдина умова - волосся для такої стрижки не повинні бути занадто рідкими.

до змісту ↑

Асиметричний боб

Хочеться неординарності? Варто спробувати варіант, зображений на фото. Проста укладка, акуратні лінії, стиль. Така зачіска личить практично всім. А щоб вона зберігала свої переваги, потрібно не забувати вчасно відвідувати стиліста.

до змісту ↑

"Вгорі багато, внизу мало"

Неймовірно спокусливою є зачіска, в якій пишний верх поєднується з досить розрідженими довгими кінчиками. Особливий шарм при цьому досягається за рахунок довгої чубчика, покладеної набік. Пікантна зухвалість і одночасно томний погляд, безсумнівно, зроблять свою справу ...

до змісту ↑

Виражена чубчик

суперсексуальною образ - шовковисті довгі пасма і особа, обрамлене багатою чубчиком. Подібна стрижка дозволяє зробити акцент на очах, погляд при цьому стає більш виразним. Така зачіска - ще одна відповідь на питання, як можна красиво підстригти довге волосся.

до змісту ↑

Підтяті кінчики

Іноді, для того щоб покращити вигляд своєї зачіски, досить трохи самостійно підкоригувати нижню частину пасом. Почати можна з чубчика. Перед стрижкою волосся для отримання акуратного і точного результату треба змочити. Також слід зробити знижку на те, що після висихання вони злегка піднімуться.

Отже, розчесавши чубок, потрібно вкоротити її до бажаного рівня, рухаючись від середини до боків. Решту масу волосся потрібно проділом поділити порівну. З кожною частиною треба виконати маніпуляції: перекинути вперед, розчесати і, захоплюючи невеликі відрізки, підрівняти низ. Така простота дій застосовна до негустим пасмам.

Як красиво підстригти кінчики довгого волосся в разі пишної шевелюри?Тут більше підійде спосіб, при якому пасма спочатку стягуються в високий хвіст. Вся копиця перекидається на обличчя і розчісується для вирівнювання волосся. Потім треба пальцями затиснути кінці і зробити рівний зріз. Щоб не утворилися випадають клаптики, слід кілька разів відпустити хвіст, знову зібрати і обрізати надлишки.

Детальніше про самостійну стрижці можна дізнатися з відео: